E-SHOP

Zprávy při načítání hry

U některých výkonnějších PC sestavách se načítací obrazovky pouze jenom tak mihnou a není v lidských silách si jej přečíst. Proto ze postupně bude připisovat všechny zprávy a informace, která se vám zobrazují při načítání.
Dej si pozor, abys náhodou nevytáhl v obchodu svou vlastní zbraň. Majitel bývá dobře ozbrojenMost Grand Upper vedoucí přes řeku Culver a spojující čtvře Uptown a Hunters je ikonou města. Když byl v roce 1894 dokončen, šlo o nejdůležitejší most na světě, a toto prvenství mu vydželo ještě dalších deset letPolicisté v Empire Bay nejsou žádní zelenáči, se kerými můžeze žertovat. Vždycky u sebe nos trochu peněz pro případ, že bys potřeboval uplatiti policistu kvůli drobnějšímu přečinu.Empire Bay založil v roce 1547 italský průzkumník Giuli Contadino, původne se po jeho domovském městě Římě osada jmonovala Porto RomanoKomise je vládnoucí část americké mafie. Tvoří ji hlavy hlavních rodin a dohlíží na sktivity mafie ve snaze zabránít válkou mezi rodinami.Šéfem rodiny Vinci je Frank Vinci. Frank je pevný tradicionalista, který investoval do stavebního průmyslu a hazardních her. Vinci také ovládá odbory přístavních dělníků a využívá svůj vliv k získání peněž z obchodních lodé, najímajících si jeho dělníky. Díky ovládání přístavu může snadno pašovat do města nelegální zboží.Lost Heaven je prohnilé město.Dokonce i policisté a politici posluhují panu Salierimu nebo jeho společníkům.A mezi gangy v amerických městech a dokonce i v zámoří je vytvořen mnohem rozsáhlejší síť.

Svědectví Tommyho Angela u soudu Enniho Salieriho, 1938Britové během války o nezávislost drželi na vězeňských lodích zakotvených v Empire Bay tisíce amerických zajatců.Podmínky na lodích byly tak hrozné, že na nemoci v nich zemřelo více lidí než ve válce.Populace Empire Bay narostla ze tří milionů na přelomu století na více než sedm milionů v roce 1940.První obchod s oblečením značky Dipton Apparel si v Kingstonu otevřel irský textilní továrník John Dipton v roce 1850.Od té doby si značka získala pověst velké kvality a obchody z tohoto řetězce se dají najít ve všech větších amerických městech.Policie Empire Bay očekává, že budou všichni dodržovat maximální rychlost.S použitím omezovače rychlosti můžeš jezdit bezpečně. Pokud ti chce policie dát pokutu za rychlou jízdu, můžeš zastavit a zaplatit, nebo riskovat větší problémy a zkusit jim ujet.Sicilské slovo "mafia" znamená v překladu něco mezi "frajerem" a "odvahou". Je to označení, které organizaci přiřadil tisk. Mafiáni používají své vlastní různé termíny k označení struktury a hierarchie svých gangů.Slavný zátokový sendvič z Empire Bay Diner se dnes podává v padesáti tisících hotelích a restauracích po celém světě. Jeho vynálezce Ernie Sands poprvé vyrobil sendvič ze zbytků po oslavě konce první světové války v roce 1918.Hotel Empire Arms v Southportu se proslavil pořádáním úžasných bálů, na kterých bylo možné potkat všemožné filmové hvězdy, obchodní magnáty a politiky. V roce 1942 vyhořel do základů a až bude rekonstrukce za miliony dolarů dokončena, stane se opět slavným.Omerta je kodex mlčenlivosti, na který přísahají členové mafie při vstupu do organizace. Ten, kdo poruší Omertu předáním informací úřadlm, je vládci mafie odsouzen k trestu smrti.Když pracujete pro mafii, respektuje vás většina lidí, se kterými se setkáte. Všichni vědí, že jim můžete pomoct, ale také je zničit. Volba je na vás.

Svědectví Tommyho Angela u soudu Enniho Salieriho, 1938
Luca Gurino je zástupce Alberta Clementeho. Jako svou kancelář používá Freddieho bar v italské čtvrti. Luca je krvežíznivý sadista a mezi prostitutkami z Empire Bay je pro své násilnictví velmi obávaný.Byl jsem svědkem nejméně patnácti vražd schválených samotným Marcem Salierim. Salieri přikazuje zavraždení svých zaměstnanců a klientů stejným způsobem, jako zahradník vytahuje ze svých záhonů plevel.

Svědectví Tommyho Angela u soudu Enniho Salieriho, 1938Pokud bude vozidlo příliš poškozené, rozbije se. Vito může otevřít kapotu a motor opravit alespoň do částečně funkčního stavu, ale úplnou opravu provede jen mechanik v autodílně.Pokud tě pronásleduje policie, dívej se po možných zkratkách a vedlejších uličkách, kde se jim můžeš ztratit.Organizovanému zločinu v Empire Bay vládnou tři rodiny - Vinci, Falcone, a Clemente.

Mezi zloději není žádná čest. Ti chlapi přísahají věrnost, ale pro jejich šéfy jsou tyto přísahy jen prostředkem, jak snadno nařídit vraždy a ospravedlnit tresty.

Svědectví Tommyho Angela u soudu Enniho Salieriho, 1938Po ulicích Empire Bay se procházejí nepřátelští gangsteři. Pokud na ně zaútočíš, přidají se k boji další členové gangu.Pašovaný alkohol vynášel spoustou peněz, ale nebylo to zdaleka všechno. Znám pasáky, lichvářem padělatele a pašeráky, kteří pracovali s povolením Salieriho a platili mu za to peníze.

Svědectví Tommyho Angela u soudu Enniho Salieriho, 1938Consigliere je poradcem šéfa rodiny. Tuto pozici obsazují výjimečně důvěryhodní lidé, kteří se starají o vyřešení sporů s ostatními rodinami, poskytují svému šéfovi rady a spravují legální část podniků rodiny.Stal jsem se zločinem, protože jsem se nechtěl stát obětí.

Svědectví Tommyho Angela u soudu Enniho Salieriho, 1938Pentilo je termín používaný k označení mafiána, který se stane informátorem. Koncem třicátých let došlo ke slavné události, kdy Tommy Angelo poskytl polici informace o rodině Salieri z Lost Heaven a odhalil tak vnitřní fungování mafie jak vládním organizacím, tak americké veřejnosti.Ten, kdo chce příliš mnoho, riskuje absolutně vše. Samozřejmě ten, kdo chce od života příliš málo, taky nemusí dostat nic.

Svědectví Tommyho Angela u soudu Enniho Salieriho, 1938Obchodp Pro Hráče

Doporučujeme:

Limbo
Thief Total War 2
Nákupem v našem e-shopu podpoříte tyto stránky.
Reklama
Spolupráce
Movies are our lifeMafia Scorpions.cz MAFIA II Zing.cz World of Warcraft Czech and Slovak Fansite
sunlight.shira.cz
Minichat
Minichat
Jméno
Text
Kontrola captcha
mám problém v 3 levlu.. zajedu k joevi domu (ke konci) a chci ukončit misi a nejde mi to
zdarec
Čaute Mafiáni . Prosím vás neviete nahodou niekto ako sa dajú otvoriť dvere na autobuse
musis si nechat vycistit pc a zkusit to zapnout
na těchto stránkách chcípl pes
ahoj začal jsem hrát mafia 2 a mám problém z vertikální synchronizací.mám ati radeon 5870 a nechce se mi instalovat starší ovladače,nevíte někdo jestli existuje nejaký patch na karty od ati,který by to opravil,hází mě to čary prez obrazovku
nevíte co znamená vysměch v mafie 2
vite nekdo o plne verzi mafie II zdarma dik Robin
Dobry den je nekdo žšte z Mafia komunity aktivni ?
tesar
v misii 14 ked som z joeom zabili tomyho angela tak hra sa mi dlho načitava neviete kto mi to poradi
Mám na mysli Betrayal of Jimmy
Našel jsem někde že se dá odstartovat mise od jinud než v místě kde je na mapě.. Stisknutím tlačítka použít. Nevím jak na to co je jako tlačítko použít a jak na to..?
když je geometrie na nízke počítač pojede na vyšší výkon
Ahojte neviete mi poradiť ked začnem misiu kde je nejaký úvod vsetko ok ale ako náhle začnem hrať mam akokeby čiernobielu obrazovku nic nieje farebne ... Neviete mi poradiť
Ahoj, kdyz dohraju pribeh mohu hrat dal po meste?
Hraju mafia 2 a na začatku když dojedu do města mam tam tep a takove sede pozadi jak t vypnout
co ja vím
Ok Zkusim to ale ted parim neco jinyho:-) diky za rady
Tak na netu se o tom píše. Zkus tu misi restartovat. Taky píšou o tom, že nemáš vykrádat obchody. Možná by mohlo pomoct jen utratit nějaký prachy a pak sešrotovat auto - to je můj tip.
to sem udelal prachy mam na mame me to posila k brunovi ale nobevi se mi tam ,,otevrit dvere" skousel sem restartovat misi ale nic
Kacatulda: Prohledáš kancelář Pappalarda, vezmeš prachy a seženeš zbytek do těch 27500
Asi nemas 55 000
cus nejde mi zaplatit dluh Brunovi nechce me to pustit do dveri.netusim co stim.poradte diky
Zdar, mám problém po zaplacení Brunovi, hra se načítá, načítá, načítá...a nic...nějaký nápad?
Sem pekne nastvanej kvuli tomu co se stalo v Multiplayeru.
Představovali jste si někdy, jak by zněla Mafie 2 v němčině oproti češtině? :D
Čaute chci se zeptat jestly je nějáký save na ps3 na zatykače. Portože jsem nehorázdně líny je posbírat a je to jediná trofej od platinovky.
Jane ten vegas pack je jen balíček s oblečením a auty
Ahoj, stáhl jsem na xboxu vegas pack, kde to najdu abych to mohl hrát.. nemá tam v menu volnou hru žádnou.. poradte prosim Honza