E-SHOP

Úkoly

SVĚDEK - UTKVĚLÉ VZPOMÍNKY

No kurva to je zase skvělej den. Vita sebrali fízlové, nějaká svině se s nim dohodla policajti se už nemůžou dočkat, až zavřou i mě, Henryho a Lucu. A mě tady kurva mrznou koule. Musím toho zmrda najít a postarat se o něj, ať můžu jít konečně domů.

Najdi tu krysu a zlikviduj ji dřív, než bude pozdě!

INFORMACE

Vítej v civilizaci, kamaráde! Zatímco sis užíval na jihu, postaral jsem se o tvůj bejvák a další věci. Nechal jsem ti auto před stanicí, takže se můžeš projet po městě a podívat se, co je novýho. Jen se moc neukazuj. Pět let není dost dlouho, aby některý lidi nezapomněli, žes je naštval. Až se rozkoukáš, můžeme vyrazit rovnou do práce. Určitě se najde někdo, kdo ti může dohonit nějakou zajímavou fušku.

Sežen si auto a jeď na to.

BANKROT

Hej, Joe. Musel jsem se snažit, abych to mohl dohodit tobě, tak to neposer. S Derekem máme rozjetej malej kšeft. Káry a podobně. Měli bychom na tom všichni vydělat. Ale nejdříve se musíme zbavit konkurence. Pár debilů to nechce pochopit a otevřeli si krám v jednom skladišti v Millville. Běž tam a trochu jim tam zatop. Vyřaď je z provozu a my se o tebe postaráme. Ti debilové nemají žádnou šanci.

Dostaň se do skladiště v Millville a zlikviduj konkurenci.

SKUNK V KUFRU

Joe, jsem v zkurveně velkým průseru! Srazil jsem nějakýho chlapa, teda... nějakej zasranej magor mi skočil pod taxík! Vylezl odnikad, asi byl ožralej nebo něco! Ten debil je mrtvej, Joe! Policajti mi nikdy neuvěří, že to byla nehoda! Musíš mi pomoct! Myslím, že se nikdo zrovna nedíval, tak jsem ho šoupnul do kufru. Ale teď s tím musíš něco rychle udělat!

Postarej se o mrtvolu v Martyho taxíku dřív, než ho policie zatkne.

MARTYHO ZÁCHRANA

Joe! Jsem úplně v prdeli! Dneska ráno jsem šel z práce a najednou na mě najel někdo s hotrodem! Nic se mi nestalo, ale ti hajzlové mě nabourali a teď chtějí, abych jim zaplatil škody! Řekl jsem těm buzerantům, ať si dávaj bacha, jak jezděj. No a najednou po mně ti sráči začali střílet! Zdrhnul jsem před nima do metra v Kingstonu. Ale oni po mně furt jdou, Joe, určitě mě za chvilku najdou! Já tady nechci chcípnout!

Dostaň se do podzemky a zachraň Martyho!

AUTA JSOU DŮKAZ

No, ten buzerant co si koupil Kingfishera to pěkně posral. Ten debil tu káru použil na akci a pak zdrhnul, když z křoví vylezli fízlové. Joe, policajti tu káru zabavili. Za chvíli začnou čmuchat kolem a z toho bude spousta lidí nervózních. Najdi tu káru a nechej ji zmizet, jinak jsme v prdeli oba dva.

Ukradni policajtům červený Berkley Kingfisher a dovez ho zpět k Bruskimu.

PŘESUN LIMUZÍN

Hej, ten kšeft s kárama se začíná vyplácet. Překvapilo by tě, kolik z těch bohatejch hajzlíků jsou větší držgrešle než židovskej lichvář. Právě tady mám objednávku na limuzínu za naše ceny s ehm, slevou. Sežeň ji, dovez ji do doků, ať ji můžeme rychle předat, a dostaneš svůj podíl. Ale Joe, nezapomeň, že ti pracháči chtějí káry v dokonalým stavu. Pokud ji poškráběš, nedostaneš ani hovno.

Ukradni limuzínu a dovez ji do doků.

PAŠERÁCKÉ ŠTĚSTÍ

Joe! Doslechl jsem se, že se parta sráčů snaží přesunout něco velkýho přes doky a bez povolení! To se tady tolerovat nebude. Padej tam a zjisti, o co jde. To co najdeš, dovez do naší garáže v čínský čtvrti. A hele, Joe, pokud se při tom někomu něco stane, o to líp.

Dostaň se do doků a ukradni tu zásilku!

SPOJENÍ

Tony se doslech od Dereka, že se nějaká parta buzerantů snaží pašovat zboží přes doky a neplatěj podíl. Nejde jen o nějaký obyčejný krámy, ale o bouchačky, vojenský bouchačky, za obrovskej balík. Tony si vybral pár laskavostí a tak to vypadá, že do toho kšeftu teď jdu s ním. Musíme jim sebrat všechno, co mají. Pokud se tohle povede, mohlo by to být to něco, co potřebuju, abych se dostal dál.

Setkej se s Tonym a zamiřte do doků. Musíte ty zbraně ukrást za každou cenu.

STAŘÍKOVY TRABLE

Joe, díky bohu, že jsi tady. Tři z mých nejlepších zákazníků šli do velké akce, která se nepovedla. Právě jsem zjistil, že je hledají policajti a mám strach, že je brzo dostanou. Pro mě je teď riskantní nechat se vidět na ulici. Mohl bys je varovat, Joe? Znám ty zákazníky dlouhé roky. Jsou pro mě skoro jako rodina. Udělej mi laskavost, prosím.

Varuj tři Giuseppeho kamarády.

LEKCE SLUŠNÉHO CHOVÁNÍ

Joe, mám tady malej problém. Nějakej zkurvenec si dovoloval na mou oblíbenou štětku v bordelu. Vyděsil ji tak strašně, že už nechce pracovat. Takový prasárny nebudu tolerovat, Joe. Chci, abys za tím zmrdem zašel a vysvětlil mu, jak to funguje. Ale nezabij ho, ten debil patří mezi jinak dobrý zákazníky.

Jdi domů k tomu zmrdovi a dej mu lekci ve slušném chování!

PŘEDAT VZKAZ

Joe, ten zasranej advokát je furt nějakej chamtivej. Dneska odmítl převzít výplatu za tenhle měsíc, troufnul si říct, že je to málo. Ten debil si za naše zasraný prachy dneska koupil káru a ještě dělá problémy. Chci, abys našel tu káru toho buzeranta a nechal mu pod kapotou vzkaz. Harry ti ho předá. Ale pamatuj, Joe, chci aby byl posranej strachy, ne mrtvej. A chci, aby to bylo co nejdřív.

Nechej v autě toho chamtivého hajzla Eddieho překvápko.

CHARLIEHO AUTO

Joe, ani ti nedokážu dostatečně poděkovat. Moji přátelé i já jsme tvými dlužníky. Ale ještě pořád máme jeden malý problém. Mí přátelé si půjčili na práci auto od Charlieho. To se teď musí vrátit k Charliemu, ale policie po něm pátrá. Můžeš mi s tím pomoct? Postarám se, aby se ti to vyplatilo.

Dovez auto zpátky Charliemu. Nejdřív ho ale zlegalizuj.

BOMBA POD SEDADLEM

Joe, dneska se tady stavil jeden zákazník a nabídl mi dobrou cenu za auto. Normálně se o auto nezajímám, ale potřeboval rychle peníze a dal mi fakt dobrou cenu. Mohl bys to auto odvézt k Charliemu a prodat? Znáš auta lépe než já a určitě za něj dostaneš víc. Dám ti podíl na zisku. Ale dej si pozor, Joe... na tom chlapovi bylo něco... divného. Fakt se mi to auto snažil udat za každou cenu.

Odvez auto Charliemu. Dej si pozor, tenhle kšeft vypadá podezřele dobře.

PŘEVOZ ZBRANÍ

Právě jsem se dostal ke spoustě bouchaček, který potřebuju rozprodat a hodil by se mi na to další chlap. Tony se v tobě nespletl, takže si říkám, že tě přiberu. V Riverside čeká dodávka bouchaček, o kterou se musíš rychle postarat. Zajeď pro zboží a pak ho rozprodej po městskejch kšeft. Neposer to a dostaneš slušnej podíl.

Seber dodávku zbraní pro Eddieho a rozvez zboží po městě.

TEĎ MĚ NEZASTAVÍTE

Mám tady malinkej problém, Joe. Dělal jsem speciální prácičku na jedný káře. Upravil jsem brzdy, aby se za pár dní rozpadly. Ale problém je, že nějakej blbej mechanik dal tu káru špatnýmu chlapovi. No a je tady pár lidí, co budou nasraný, když se to auto nedostanete tam, kam mělo. Potřebuju, abys mi s tím píchnul a to auto mi dovezl. Pokud budeš mít štěstí, tak ty brzdy ještě budou fungovat. Ale zas když si vezmu, jak ty jezdíš, tak brzdy stejně nepotřebuješ.

Ukradni pro Charlieho auto. A dej si pozor na brzdy!

UKRADENÉ ZBOŽÍ

Joe, nějakej zkurvenec právě zaútočil na jednu naši dodávku, ještě než jsme měli šanci vyložit bouchačky. Musel mu pomoct někdo od nás. Takovýhle zasraný komplikace fakt nepotřebuju! Je mi fuk, co uděláš, nebo koho zabiješ, ale svý bouchačky chci zpátky! Hned!

Najdi kretény, kteří ukradli Eddieho zbraně. Získej zboží zpět!

ARÉNA MASTŇÁKŮ

Joe! Nějaká parta zmrdů se mi sem včera v noci vloupala a ujeli s roadsterem. To budou určitě ti zasraní mastňáci. Viděl jsem, co ti kreténi dokážou udělat s károu. Až s ní skončej závody, nebude ani na náhradní díly. A ta kára není moje, Joe. Přivez mi ji v jednom kuse a budeš to mít u mě. Ale Joe, nechci, aby stříkala krev na všecky strany, jen chci svou káru. Udělej mi laskavost a zkus pro změnu nikoho nezabít.

Poraz mastňáky v jejich vlastní hře a získej auto zpátky.

SUPERMARKET

Eddie plánuje vydělat velký prachy na jednom z těch, kurva jak se tomu teď říká, supermarketech Takový ty krámy, jak tam ženský dokážou proflákat celej den. A nejspíš při tom hodně utratěj, protože prej teď budou převážet prachy, největší balík, co za rok viděl. S Tonym tam máme vyrazit a sebrat to. Říkám si, že todle budou snadno vydělaný prachy. Pár nasranej štětek s malejma děckama, jak těžký to může bejt?

Seber tam všechno, co jen půjde. Ti se budou divit!

TO SI VSAĎ

Fajn, Barbaro, uvidíme, jestli seš tak dobrej, jak se tváříš. Máme tady jednoho podřadnýho mizeru, kterej si dovolil vařit si na našem území vlastní polívčičku a neplatit podíl. Chci, abys to hovado našel a poslal mu zprávu i zbytku našich chlapů. Najdi a zabij ho, pak zlikviduj i celou jeho partu! Udělej to a pak se za mnou stav. Pokud to nedokážeš, tak budeš ještě prosit, abych tě předal Lucovi.

Najdi tu prolhanou svini. Sundej ho i s celou jeho partou!

ZÁVODY NA DÁLNICI

Joe, prej potřebuješ vydělat nějaký prachy. Mám pro tebe jeden jednoduchej kšeft. Postavil jsem fakt dobrou káru pro chlápka, co se považuje za závodníka. Ale problém je v tom, že ten debil nevěří, že je ta kára fakt tak dobrá, jak říkám. Co jsem viděl, tak to za volantem celkem umíš. Vezmi to auto na prijížďku, ukaž mu, co mašinka zvládne, určitě to na něj zabere. A když dostanu zaplaceno já, dostaneš zaplaceno i ty.

Projeď se trochu po městě. Ať ten pitomec pochopí, že ta kára není žádná popelnice.

KONTRAKT

Fajn, Joe, mám pro tebe něco kapku... delikátnějšího. Doneslo se ke mně, že jeden z našich se chce dostat vejš. Ten hajzl je připravenej pustit se přímo do Falcona. Ten kretén musí zdechnout, ještě dneska. Ostatní chlapi ho mají v oblibě, myslím, že by nikdo nevěřil, ani Falcone, co ten chlap chystá. Musíš ho sundat , ale je potřeba se postarat, aby se to nedalo k nikomu vystopovat, hlavně ne ke mně. Pokud tu fušku zvládneš, mám pro tebe něco speciálního. A, Joe, kurva, ne abys minul.

Pošli Roccovu zprávu odstřelovací puškou.

VE STÍNECH

Barbaro, vypadá to, že jsme v ještě větších sračkách, než jsme si mysleli. Už nevím komu věřit a komu ne. Máme jednoho chlápka, co pracuje pro někoho cizího. To hovado nás odírá už několik měsíců, dost na to, aby si koupil trest smrti. Dneska má ta zrádná svině rande se svou partou. Ukradni taxík, chvíli dělej hodnýho a odvez ho na tu jeho schůzku. A pak je všechny oddělej! Ten buzerant tě nikdy neviděl, takže by to neměl bejt problém. No a kdyby jo, tak se o to stejně postarej. Zavolej mi, až to bude hotový.

Svez toho šmejda v taxíku a najdi jeho partu. Pak je všechyn pozabíjej.

POHODIČKA

Fajn, Joe, dobrá práce. Pro jednou to vypadá, že měli Balls a Eddie pravdu. Potřebuji, abys pro mě vyzvednul dodávku zaparkovanou na parkovišti v Uptownu. Je tam důležitý zboží, které Falcone potřebuje. A já potřebuju někoho schopnýho, kdo to nezkurví. A asi to budeš ty. Seber tu dodávku a dovez ji zpátky, ale nepřilákej na sebe pozornost. Až to bude hotový, stav se za mnou a já pro tebe zařídím ten problém s Gurinem

Dostaňse na parkoviště v Uptownu a dovez Roccovu dodávku Falconovi!

BORDEL

Těch posledních pár kšeftů stálo pěkně za hovno. Něco tady nesedí. Musíme se stavit do bordelu a pokevat s Roccem a Eddiem. Navíc mám v hubě sucho jak na Sahaře.

Zamiř do bordelu na pár drinků. Zasloužil sis je!

Obchodp Pro Hráče

Doporučujeme:

Limbo
Thief Total War 2
Nákupem v našem e-shopu podpoříte tyto stránky.
Reklama
Spolupráce
Movies are our lifeMafia Scorpions.cz MAFIA II Zing.cz World of Warcraft Czech and Slovak Fansite
sunlight.shira.cz
Minichat
Minichat
Jméno
Text
Kontrola captcha
mám problém v 3 levlu.. zajedu k joevi domu (ke konci) a chci ukončit misi a nejde mi to
zdarec
Čaute Mafiáni . Prosím vás neviete nahodou niekto ako sa dajú otvoriť dvere na autobuse
musis si nechat vycistit pc a zkusit to zapnout
na těchto stránkách chcípl pes
ahoj začal jsem hrát mafia 2 a mám problém z vertikální synchronizací.mám ati radeon 5870 a nechce se mi instalovat starší ovladače,nevíte někdo jestli existuje nejaký patch na karty od ati,který by to opravil,hází mě to čary prez obrazovku
nevíte co znamená vysměch v mafie 2
vite nekdo o plne verzi mafie II zdarma dik Robin
Dobry den je nekdo žšte z Mafia komunity aktivni ?
tesar
v misii 14 ked som z joeom zabili tomyho angela tak hra sa mi dlho načitava neviete kto mi to poradi
Mám na mysli Betrayal of Jimmy
Našel jsem někde že se dá odstartovat mise od jinud než v místě kde je na mapě.. Stisknutím tlačítka použít. Nevím jak na to co je jako tlačítko použít a jak na to..?
když je geometrie na nízke počítač pojede na vyšší výkon
Ahojte neviete mi poradiť ked začnem misiu kde je nejaký úvod vsetko ok ale ako náhle začnem hrať mam akokeby čiernobielu obrazovku nic nieje farebne ... Neviete mi poradiť
Ahoj, kdyz dohraju pribeh mohu hrat dal po meste?
Hraju mafia 2 a na začatku když dojedu do města mam tam tep a takove sede pozadi jak t vypnout
co ja vím
Ok Zkusim to ale ted parim neco jinyho:-) diky za rady
Tak na netu se o tom píše. Zkus tu misi restartovat. Taky píšou o tom, že nemáš vykrádat obchody. Možná by mohlo pomoct jen utratit nějaký prachy a pak sešrotovat auto - to je můj tip.
to sem udelal prachy mam na mame me to posila k brunovi ale nobevi se mi tam ,,otevrit dvere" skousel sem restartovat misi ale nic
Kacatulda: Prohledáš kancelář Pappalarda, vezmeš prachy a seženeš zbytek do těch 27500
Asi nemas 55 000
cus nejde mi zaplatit dluh Brunovi nechce me to pustit do dveri.netusim co stim.poradte diky
Zdar, mám problém po zaplacení Brunovi, hra se načítá, načítá, načítá...a nic...nějaký nápad?
Sem pekne nastvanej kvuli tomu co se stalo v Multiplayeru.
Představovali jste si někdy, jak by zněla Mafie 2 v němčině oproti češtině? :D
Čaute chci se zeptat jestly je nějáký save na ps3 na zatykače. Portože jsem nehorázdně líny je posbírat a je to jediná trofej od platinovky.
Jane ten vegas pack je jen balíček s oblečením a auty
Ahoj, stáhl jsem na xboxu vegas pack, kde to najdu abych to mohl hrát.. nemá tam v menu volnou hru žádnou.. poradte prosim Honza