E-SHOP

Návod

1. Kapitola DOMOVINA, Sicílie, červen 1943

Po menším úvodu do hry se ocitnete jako parašutista při operaci Husky. První co budete muset udělat, tak zabít pár nepřátel. Následně jděte do budovy a vyhněte se dveřím. Prolezte oknem kousek vedle stihnutím mezerníku. V následující místnosti se schovejte za zeď a hoďte po nepřátelích granát. Tím všechny zneškodníte. Po výbuchu popadněte zbraň a běžte doplnit munici. Potom pokračujte do další místnosti po schodech a pak vlevo. Po vstupu do 3 místnosti budete pokračovat po balkoně(doporučuji se krýt). Přes balkon se dostanete do další místnosti, popravu opět bude balkon. Tam usedněte za kulomet MG 42 a zabraňte přístupu nepřátel. Ovšem proti tanku nemáte šanci a jeho útoku nemáte možnost se bránit....

2. Kapitola DOMOV, SLADKÝ DOMOV, Empire Bay, 8.února 1945

Po projížďce městem a uvítání v baru se dostaňte pomocí malé mapy do domu své matky. Je ihned v 1. patře, máma společně se sestrou vás přivítají. Poté vejděte do svého pokoje (dveře naproti) a stihnutím klávesy E u postele do ní zalehnete.... Druhý den se oblečte (stačí přijít ke skříni a stisknout opět E). Vezměte si koženou bundu a odejděte z pokoje. Po rozhovoru odejděte z domu. Jakmile vyjdete z domu, uvidíte jak nějaký "chuligán" obtěžuje Vitovo sestru, dejte mu pořádnou nakládačku. Pomocí mapy a minimapy se dopravte do Joevo bytu. Jak vám již poradí uklízečka, najdete ho ve 3. patře po chodbě vpravo poslední levé dveře. Potom sejděte do 2. poschodí a vydejte se od schodů doprava a skrz dvoje dveře které jsou označené Exit, vyjdete ven ke garáži. Jou vás nechá řídit. Jeďte k Giuseppemu, vejděte do jeho domu a kupte si páčidlo a pak si to vyzkoušejte na jednoduchém zámku. Poté co vyjdete ven, otevřete zámek od auta. Ihned po krádeži vás bude hledat policie, té se na chvilku zbavte A zajeďte do autoservisu, tam si na náklady Joa upravte vozidlo, nezapomeňte se změnit SPZ aby vás policie již nestíhala. Potom vás Jou pošle za Mikem, tak se nezdržujte a jeďte za ním. Jakmile přijedete, dostanete do ruky bouchačku a můžete si ozkoušet střílení, nejrychlejší je trefit nádrž :). Mike po vás bude chtít auto Walter Coupe to mu přivezte jak vám ukazuje mapa. Po příjezdu na místo, rychle přelezte plot a bez jakéhokoliv zdržování rozbije okno u auta a objeďte s ním k Mikovi. Jako odměnu dostanete 300 dolarů. Nyní jeďte s Jouem domů. Po příjezdu před garáž, vám Joe půjčí garáž hned vedle něho, kde si můžete uschovávat vozidla. Jdětě do bytu, můžete použít zadní vchod. V bytě jsi dejte něco k jídlu v ledničce a prospěte se na gauči v kuchyni.

3. Kapitola NEPŘÍTEL STÁTU, Joeův byt, 10.února 1945

Jakmile se probudíte, zvedněte telefon, oblečte se ze skříně, která je naproti a navštivte pana Pallalra. Ten vás pošle nosit bedny do náklaďáku, odneste jednu a jděte k hlavním vratům. Opět půjdete za Pappalrdem, tentokrát vám dá preciznější práci, stačí vybrat od dělníků peníze na holiče. Promluv si se 3 náhodnými dělníky a pak zmlaď tu černou gorilu. S další, vymáháním potom nebudete mít žádné problémy :). Peníze odnes zpět do kanceláře. Následně jeď za Freddim do italské čtvrtě. Tam se sejdeš s Joem a pošle tě za Marie Angello, tak jeď. Marii dovezte do nemocnice a o kousek dál je zadní vchod do federální budovy. Přeskočte plot a vejděte oknem od toalet. Pak vejděte přímo za nosem do velké haly. Bude potřeba zneškodnit pár stráží, které by mohli případně spustit alarm. Jděte do velkých schodech a doprava do kanceláře ředitele. Vezměte klíče a jděte do sejfu na patře. (vyznačené na mapě) Vezměte lístky a opusťte zadním vchodem budovu. Zajeďte zpět do Freddyho baru. Ovšem od Henryho se nedovíte dobou zprávu, musíte do půlnoci rozvést po městě. Kolik jich stihnete vyloženě záleží na vás. Pak už můžete jít ukončit kapitolu do Joeovo bytu.

4. Kapitola MURPHYHO ZÁKONY, Little Italy, 11. ÚNORA 1945

Oblečte se, vezměte si zbraň, páčidlo a jděte k Freddymu. Po tom co dostanete instrukce v baru zajeďte na určené místo. Dveře od klenotnictví stačí otevřít pomocí páčidla. Ovšem podle následující scény pochopíte, že ani toto klenotnictví nebylo úspěšné. Při útěku následujte Joa. Při útěku si opravdu dávejte pozor na policisty a co nejrychleji se vraťte domů.

Kapitola 5. PILA, Joeův byt, 20. ÚNORA 1945

Poté, když Vám řekne, že se máte zastavit u Freddyho v baru. Oblékněte se, a vyrazte ven, když vyjdete ven, na tu ženu, kterou jste potkali v bytě, chce někdo rozbít auto, důvod tam uvidíte. Tak tam jděte, a jako gentleman, se té ženy zastanete, a poté se začnete být. Jakmile ho zbijete, jeďte tam, kam musíte, když tam dojedete, popovídáte, dostanete úkol, že máte vyzvednout vybavení, v tomto případě to bude MG-42. Tak dojeďte k Harrymu, a tam si tzv. „Hitlerovu pilu“ vyzvedněte. Ale nějak se zakecáte, protože Harry, byl také v armádě, v Normandii. Říkáte si, proč má tu černou pásku, přes oko? Protože si při jedné akci, když skákal přes omítku, vypíchl oko. Takže jste si popovídali, a zpět do mise, kterou máte splnit, zbraň máte, ještě jste dostali náklaďák ve kterém to můžete odvést, a samozřejmě, že náboje, musíte mít taky, ty také dostanete. Nemusíte ani platit, vše je zaplaceno. Tak vyrazme za Henrym a Joem. Když přijedete na místo určení, počkáte si na to „tlustý prase“ 2 hodiny. Poté, když se konečně dočkáte na Váš cíl, jeden z dělníků, který roznáší bedny, na Vás upozorní, takže je konec filmové scény, a vy nastupujete, s Vaší „pilou“. Střílejte všude možně, kde se to hýbne. Po salvě z MG-42, přejdete na svůj Colt1911 (pokud máte málo nábojů, na stolku je munice + sendvič) Playboy v této kapitole je úplně nahoře, v budově, kde jste čekaly, takže jděte nahoru po schodech, a máte playboy. Postřílejte všechny venku, a jděte na rozkaz Joa, vykopnout dveře, protože jste, cituji „zasranej válečnej hrdina“. Hned se schovejte za zeď, nebo někam, odkud se bude dobře pálit. Dejte si pozor, až vystřílíte první patro, nějaký týpek, hodí Molotova, přistupte ke schodům, ale pozor, je tam chlápek, s brokovnicí, schovejte se tedy za sloup, a zastřelte ho. Jděte po schodech nahoru, a opět vystřílejte, co se dá, pokračujte k výtahu, ale pozor, budete mít návštěvu ve výtahu, s Coltem1911 a Brokovnicí. Vyjeďte výtahem nahoru, schovejte se za bedny, a teď máte dvě cesty, buď zůstanete tam, kde jste se schovaly, a nebo půjdete těmi otevřenými dveřmi.(Mají „tomíky“ = Thompsony). A po schodech nahoru, tam opět čeká chlap, s Thompsonem. A další chlap, poslední bodyguard.(opět Thompson) „Prase“ už čeká, na popravu, ale jaksi se to „posere“, a Henry jí dostane do nohy, když na něj, to „tlusté prase“, vytáhne Revolver.38, takže vy a Joe, ho doslova roztřílíte na padrť. Takže teď musíte odvést Henryho k El´Grecovi, ale nejdříve se musíte dostat z lihovaru, který se začíná rozpadat. Jděte po schodech dolů, a hned k dalším schodům, které opět vedou dolů, pokračujte doprava, tam postřílejte ty, kteří se Vás snaží zabít. A kupředu do místnosti, kde byli ti maníci, opět po schodech dolů, a ještě jedny schody (Hlídejte ty dva, pokud se někde nesekli), až budete dole, jděte doleva (projděte, kde není oheň) a ke dveřím, potom stačí jen Henryho odvezte k doktorovi, výše zmínění, sídlí v Highbrooku. Snažte se nenabourat, jinak zraníte Henryho.

6. KAPITOLA, DOBŘE STRÁVENÝ ČAS, Little Italy, 26. ÚNORA 1945

Poté, co se stalo, v kapitole III., jste zatčen, protože Vás někdo prásknul, resp. Nějaký pumpař, potom došli za Vaší matkou, a ta řekla policii, kde jste. Byl jste zatčen za ilegální distribuci federálních lístků, a uvězněn, na 10 let do federální věznice. Když tam přijedete, nečekejte žádné laskavé muže, ani bachaři, nejsou žádná milá stvoření. Šéfem této věznice, je Terence Stone (kapitán). On Vám potom vysvětlí, proč jste tady, a co s Vámi chtějí udělat. Potom půjdete do místního holičství, kde Vám to vezmou mašinkou, na krátko, jak jednoduché, ani nemusíte platit. A hnedle, jak Vás vyholí, půjdete do svého bytu, ve kterém budete těch zmíněních 10 let. Takže si lehněte/sedněte na postel. O tři dny později, dostanete zprávu od Joa, že máte kontaktovat chlápka, jménem Leo Galante, ten Vám prý pomůže, a je to pravda, takže se poptejte všech, co jsou na dvoře. Jeden z mnoha Vám řekne, že je to ten pán, který hraje šachy, (nemusíte se ani ptát, protože jsem Vám to stejně řekl ) ovšem, než k němu dojdete, zastaví Vás Brian O´Neill, Váš starý známý, (z kapitoly Murphyho zákony) který si chce vyřídit účty, protože kvůli Vám, je ve vězení. Takže si s ním dejte zápas, já osobně jsem prohrál 2x po sobě, nevím, jestli je to úmyslně, nebo ne, nevím. Když se s ním rvete, tak to bachaři, nechají chvíli plynout, ale později, to zarazí. Pokud si říkáte, jak se teď dostanete, k Leo Galanteovi, tak to se nemusíte bát, jako, že včela létá na med, tak i Leo, si Vás najde, a dá Vám nabídku, pokud s ním půjdete do jeho boxerského klubu, a pokud budete jednomu, z jeho chlapů (Pepe, který bude bojovat, proti Brianu O´Neillovi), dělat sparring partnera, jakmile splníte, nastane konverzace, mezí Vámi a Leem, potom máte padla, a buď můžete jít pryč, nebo se můžete jít seznamovat, a nebo ještě lépe, jít si zatrénovat. Je to na Vás. Když půjdete pryč, tak vlastně zůstanete, protože do Vás vrazí nějaký Číňan, a jeho šéf, jménem Wu, chce odvetu. Tak směle do toho, zmlaťte ho. O týden později, budete mít práci, ale díky Vašemu ochránci, ji mít nebudete, protože se budete rvát, s Černochem (v prádelně). Pozorně poslouchejte, co Vám radí Leo. Opět, jediný úkol, který lze splnit, je ten, abyste mu opět neudělal ostudu, a tudíž, musíte vyhrát. Po výhře, dostanete podíl, a když příde bachař, tak musíte jít s ním, protože máte návštěvu, svoji sestru, jak jí říkáte vy, ,,Frankie“, která Vám přinese, jak dobrou, tak špatnou zprávu, ,,Frankie", se bude vdávat, ale Vaše matka, je nemocná, a proto, řeknete své setře, ať zajde za Joem, který mu schovává peníze, a ať je použije, jako svatební dar, a na doktora, pro matku. Tentokrát Vás Leo Galante nezachrání, od práce, docela nechutné, protože půjdete mít hajzly, takže jdete do umývárny, jakmile umejete první špinavý záchod, a pustíte se do druhého špinavého, bachař Vám ho opět umaže, pomočí ho. Takže opět umejt. Když to všechno uděláte, jdete se umejt, ale jak už to bývá, ve vězení, pro muže, nejsou ženy, tak si musí najít někoho, kdo se nechá, buď po dobrým, nebo po zlým „klátit“, což Vito není. A proto nějaký špekoun řekne Frankovi (bachař, který má zrovna službu, v umývárně), ať si dojde na cigáro, spíše to byla laskavost, takže bachař je pryč, a jste tam jen vy, a „úchyláci“. Špekoun, se Vás asi chtěl pokusit zbalit, ale vy si to nenecháte líbit, a tak se začnete být, dejte pozor, abyste měli dostatek životů, na toho dalšího soupeře, když zmátíte špekouna. Ale jak to je, tak je vězení nespravedlivé, jste poslán na samotku, a navíc přijde dopis, adresovaný Vám, ve kterém stojí, že Vaše matka zemřela. Když Vás pustí máte další prácičku, od Lea, máte zmlátit Briana O´Neilla, protože Irové, zmlátili Pepeho, a jak víme, tak O´Neill, je také Irčan, a zřejmě i kápo Irů, ve vězení, i mimo něj. Takže jděte s Pepem do posilovny, kde si s ním máte vyřídit účty (Pepe hlídá, aby Vás nikdo nezastihl, jak bachaři, tak vězni). Tento souboj, mi přišel velmi zajímavý, protože byl rozdělen, do kol, ale jen do dvou, po druhém kole, vytáhne nůž a pokusí se Vás zabít, ale vy jste voják, a máte na to výcvik, takže to bez větších problémů, zabijete Podříznete ho, jako prase, když jde na jatka, a ještě pro jistotu mu ten nůž píchnete do pravé strany krku. Leo Vás raději přestěhoval do cely, to by se ani tak nazvat nedalo, protože to bylo apartmá, říkáte si jak je to možné? Protože Leo je consiglier Frank Vinciho, jak se tak zapovídáte, Leo vám řekne, že je proti pravidlům brát do rodiny, když zaplatíte. Ještě Vás informuje o tom, že ve městě (Empire Bay), je více rodin, Franka Vinciho, Carla Falconeho a Alberta Clementeho.

7. KAPITOLA, DVZPOMÍNKA NA FRANCESA POTENZU

Tato mise, by se dala nazvat spíše seznamování, s novými lidmi, s městem a 50tými léty. Leo Galante, Vás přítel z vězení, Vám slíbil, že se podívá na Váš trest, a ty, že se na něj podíval, na svobodu, jste byl vypuštěn, o 4 roky dříve. Vše kolem Vás kvetlo, byl to nový začátek takže nejprve zajděte za Joem. Joe, Vám sehnal nový, a zaplatil pronájem za první měsíc, potom Vám taky dal 200 dolarů, než se postavíte na vlastní nohy, a samozřejmě nemohl zapomenout na zbraň. Takže, když se pojedete podívat, na Váš byt, cestou Vám řekne, že má pro Vás překvapení, a že se připojil k rodině Falcone, kterou vede Carlo Falcone, že pro ně dělá nějaké ty práce. Hnedle, jak přijedete ke svému bytu, Vám Joe, řekne ať se na něj jdete podívat, a že je v nejvyšším patře. Tam už na Vás čeká chlap, který Vás se vším seznámí. Poté, když si prohlídnete byt, se převlečte a jeďte k Joevi. Joe, už je také připraven, oblečen do obleku, a má pro Vás tedy to překvapení, a ještě na Vás vybalí, to, že Vás někomu představí Eddiemu Scarpovi. Pojedete oslavovat, do Oyster Bay, respektive, do bordel. Když si pár hodin užíváte lehkých žen, Scarpa Vám nabídne práci, kterou jste již dříve dělal, navíc, budete mít sebou svého nejlepšího přítele Joea. O pár hodin později, jdete pryč, z bordelu, ale jak to tak bývá, tak Joe, je veliký ožrala, a podle Scarpy, ho Joe ožral. Když je máte odvézt domů, všichni ucítí strašný smrad, ten smrad, jak později prozradí Scarpa, jde z Mrtvoly. Ten muž se jmenuje Francesa Potenzu (Frankie Post), a Eddie, ho měl jaksi zakopat, ale on už to jaksi nezvládl. Takže se mění plán cesty, místo domů, do staré observatoře. Když dojedete na mýtinu, vedle observatoř, je to jen Vás. Musíte nejdříve vyndat toho chlapa z vozu sám. Protože Scarpa sotva udrží sebe, a Joe, když si k němu čuchne, tak začne blejt.  Scarpa Vám ukáže, kam ho máte hodit. Dobré je to, že už díra je, jen není zaplněná. Teď ta těžší část, musíte ho zakopat, ale opět sami, protože by se ti dva zakopali sami, místo jeho, když splníte úkol, odvezte je domů, a jedna malá třešnička na dortu, až je budete odvážet domů, začnou zpívat , myslím, že je to píseň Return To me.

8. KAPITOLA, DIVOČÁCI

Joe jako správný kamarád, Vám chce vynahradit předešlou kapitolu, ve které se Joe a Eddie Scarpa ožrali, jak prase, a Vito musel zahrabávat smradlavího mrtvýho chlapa. Vzbudí Vám nějaký chlapec, ještě chlapec Marty (není mu ani 18), s Joem, on je sice potichu, ale taky není 2x nadšení z toho, jak Marty křičí. Takže se oblečte, a jděte ven, tam Vám Joe řekne, že ví, jak by se dala ta minulá noc vynahradit. Vaše první zastávka je v Riverside, nečekejte, že tam budete raz, dva, protože jedete náklaďákem. Když dojedete na místo určení, vy jste ten, co podává zboží, Joe, je ten, který prodává (Marty tam není). O pár hodin později, příjede policista, všichny, kdo tam byl, náhle utečou, ale vyklube se z toho, že policista Joa zná, a vyplívá z toho, že už spolu, nějaký ten obchod udělalali. Takže si policista vezme karton bílých, a rozkazem Vám dal, ať odsud zmizíte. Vaše další zastávka je Millville, Vitovi se to začíná zamlouvat, a možná i Joevi odpustí tu minulou noc. Ale tady už začínají problémy, po několika prodání balíčků cigár, přijedou „masťnácy“ (další frakce, v Mafii II), a jeden (asi šéf) po Vás chce 10 krabic, ale Joe, si to nenechá líbit, taky za to zaplatí, jeden, který objíždí autem kolem Vás, a hodí Molotov do náklaďáku, Vito naštěstí vyvázne bez újmy na zdraví. Takže Joe, toho jejich šéfa na místě zastřelí. Váš další úkol bude ten, že musíte dohnat jednoho z nich, ale on Vám musí ujet (já jsem to opakoval nejmíň 5x , a stále mi ujížděl), když Vám tedy ujede, Joe Vám řekne ať zastavíte u telefonní budky, a ať zavoláte Eddiemu Scarpovi. Nezní 2x přívětivě, je „KUREVSKY“ nasranej, a chce zpět svý dva tisíce, za ten náklaďák. Proto se musíte nějak pomstít, tudíž jedete do baru Crazy Horse. Ale kdo si myslel, že budete mlátit hlava, nehlava, tak jste se šeredně spletly. Když tam přijedete, tak tam už na Vás čeká Steve, který se dobrovolně přidal, aby se mohl pomstít, protože mu zmlátili bratránka, rozbili mi auto, a vyrazili tři zuby. A také sebou přiveze kamarády, jak živí, tak palný „tomíky“ (Thompson). A je tam také Marty. Který je z této akce, velmi nadšen, protože se bude střílet. Tak začněte, střílejte si do té budovy, kam chcete. Po rozstřílení, Vás a Martyho, Steve pošle pro Molotovy. Potom se přesuňte k ocelárně, a tam, ze začátku budete mít basebolky, dva chlapy sundá Steve, ale poté na Vás vytáhnou zbraně a Marty zachrání Joe, když ho chce zabít jeden, z těch mastňáků a teď začne přestřelka, docela dlouhá, s tím si, ale musíte poradit sami, pokud chcete velkou zbraň, tak ve druhé části, když se otočíte doleva, tak je na tom kamenu, nebo stolu, M1 Grand, dost dobrá zbraň, hlavně když umíte dobře mířit. Potom, až to vše vystřílíte, Joe se Vás zeptá, kde seženeme 2 000 dolarů, pro Eddiho, Vita hnedla napadne, že by mohli prodat ty auta, která stojí před Vámi, tak odemkněte zámek, a pořádně si to užijte, je to krása, jezdit s těmito vozy. Auto prodáte u Dereka, když přijedete do doků, už tam na Vás čeká plošina, na kterou musíte přistavit auta. Když to splníte, dostanete 2 000$. Pokud chcete od Dereka práci, tak ji nedostanete, žádnou pro Vás nemá.

9. KAPITOLA, DRSŇÁK A ÚČETNÍ

Tak tahle mise se mi velice líbila, má svůj skvělý děj, a docela i dlouhý. Opět to začíná tím, že vstanete a máte telefonát od Eddieho Scarpy, že „máme velký problém“, a tak se za ním vydejte. Jen taková informace, hned pod Vámi jsou policie, ale nebojte, nejsou tu pro Vás. Když přijedete do baru, Eddie Vás chce s někým seznámit, s Carlem Falconem, šéfem rodiny Falcone. Z rodiny zmizeli tři chlapi Harvej Beans (Carlův účetní), a dva chlapi, kteří ho měli chránit (Tony Balls, Frankie Mick). Od Eddieho dostanete za úkol, sledovat Lucu Gurinu, jestli v tom nemá prsty, po několika minutach, vyjde pravda na jevo, Luca má v tom prsty. Úkol samozřejmě neobsahoval jen sledování, ale také záchranu, těch, kdo přežili. Takže, když se musíme dostat do jatek, jděte doprava, k řece, v plotě chybí jeden plech, to je naše cesta, poté jděte do tunelu, a dejte se doprava. Po několika metrech, se dostanete na křižovatku, vlevo je playboy, a rovně, je cesta na další křižovatku, ale když se dáte doleva, tak tam není playboy, ale cesta na povrch, takže vylezte po žebříku a jste venku. Hnedle, jak vylezete, musíte se schovat, protože na Vás upozorní pes, takže kontejner, vedle Vás, bude nejjistější možnost, potom, když pes odejde, a s nim i gangster, můžeme přistoupit ke vstupu dovnitř. Otočte se, a bude před Vámi, takový výstupek, na který vlezte, potom na ještě jeden (je hned nad ním), poté na potrubí, jděte po něm, a jste uvnitř. Nacházíte se, v kotelně, kotelníka si nevšímejte, on to také neudělá. Používejte v této misi, dvě věci, první tichá chůze (přes tlačítko C), druhá krytí, docela dobré, na rozhlížení (přes tlačítko CTRL). Vyjděte z kotelny, a dejte se doleva, po chvilce vyleze řezník, který si jde dát cigáro. To je Vaše další cesta, jděte tam, ale pozor, když Vás zahlídne řezník, upozorní na Vás. Potom se dejte opět doprava, do další místnosti, kde jsou zase řezníci, jeden jde odnést maso, druhý krájí maso, je lehké mezi nimi proklouznout, když jeden zaleze, tak to je Vaše možnost, a dejte se do prvním dveří doleva. A jděte na chodbu, tam je stráž, jeden z nich odejde, tak teď jděte do místnosti, kde jsou drženi zajatci. Shlédněte filmovou scénu, zmlaťte toho Pepka řezníka (má docela tuhý kořínek), postřílejte nejdříve ty dva, potom se někam docela dobře schovejte, protože jak přijdou další, tak Vás jeden s „Tomíkem“, obejde. Potom odejděte z místnosti, a jděte za Tonym Ballsem, za Lucem, ale nejdříve se musíte postarat, o jiný problém, kterým jsou gangsteři, s hodně dobrou výbavou. Prozatím, Luca počká. Pokuste se, co nejvíce nepřátel postřílet z oken, která jsou vedle Vás, potom jděte do chodby, a schovejte se někde šikovně, abyste měl dobrý výhled, na zaměřování. Když je všechny pozabíjíte, jděte si pro toho „malýho zasranýho buzíka“ Luca. Shlédněte filmovou scénu, Tony Vám řekne, že se o něj postará, vy zajeďte za Eddiem, do baru, ale jaksi smrdíte, docela dost, tak Vám dá za odměnu 5 000$ za misi, a máte si jít koupit nový oblečení, ale vezměte si to, které máte nejraději. Čeká na Vás překvapení. Potom se vraťte do baru, protože budete přijati do rodiny. Ještě předtím, si s Vámi promluví Leo. Řekne Vám, že Joea a Vás, doporučil do rodiny, proč? Protože Vám Leo dal ve vězení slib, první i druhý splnil. A nakonec, krásná scéna, jak Vás příjmají, do rodiny, a jednak, jak se máte po příjetí do rodiny, opravdu povedené video.

10. KAPITOLA, POKOJOVÁ SLUŽBA

Opět mise, která se mi zamlouvala, jak z hlediska dějového, tak atmosférou. Začínáme zase doma (ale v nové posteli, a v novém bytě) telefonátem, od Eddiieho Scarpy, který Vám řekne, že se máte zastavit u Eddieho, kde je právě schůzka, na které se podílí i Carlo Falcone. Takže se převlečte a jeďte. Když dorazíte k domu, tak před Joevi dveřmi, stojí Marty, a jeden chlápek. Po zaklepání, toho chlápka, můžete dovnitř, kde už, jak jsem napsal, čeká Carlo Falcone, Eddie Scarpa a Joe. Carlo, Vám poděkuje, a zároveň pochválí, za dobře udělanou práci, s Lucem Gurinou. Eddie, Vám také něco řekne, ale už to bude do budoucnosti, musíte jet do hotelu Empire Arms, kde si Alberto Clemente nechá udělat schůzku, a vy se ho máte zbavit. Ale jak? (Přemýšlíte nahlas), Joe, ale už plán má, Vy a Joe, pojedete do hotelu, tam se převlíknete do oděvů uklízečů. Když Vám sdělí plán, Carlo se odporoučí, s nabídkou, potom to splníte, odměna Vás nemine. Takže jeďte do hotelu, ovšem společnost, a řidiče, Vám bude dělat Marty. Po cestě na to příjde, co chcete udělat, i když jste mu nic, až tak zavádějícího neřekly. Jakmile jste na místě, jeďte do podzemních garáží. Tam nechte Martyho, jako hlídače, a řidiče, pro rychlý únik. Následujte Joea, který je celý nasraný z toho, že jim měl, nějaký uklízeč, nechat otevřené dveře, do prádelny, to se ale nestalo. Jděte tedy doleva, kde jsou podobné dveře otevřeny, potom se dejte doprava, opět doleva, a zase doprava. Jděte tam, kde stojí Joe, ale z druhé strany, a hnedle na Vás vyleze ten chlap, který měl Joevi otevřít. Nyní by jste se měli převléci, Joe Vám řekne, ať si přilepíte knírek, tak Vás nikdo nepozná. Jděte za Joem, budete uklízet, po několika minutách, vyjde někdo z výtahu, ten někdo, je Váš starý, známý Henry Tomasino. Podle Joea, se nezměnil, a měl asi pravdu, protože před sebou měl zakrváceného muže a ještě měl jednoho chlapa, vedle sebe, ale to byl gangster. A zřejmě ho měli zabít. Henry, tomu chlapovi, který Vás měl hlídat, řekne, ať jde s nimi. Takže teď máte volnou cestu, jet výtahem, do 18. Patra, kde na Vás čeká opět nějaký gangster. A opět dostanete práci jděte tedy do konferenčního sálu, jenže tady, ještě před tím, než začnete uklízet, pomozte Joevi, s oknem, do kterého máte vyříznout díru, Potom začnete uklízet, po uklízení, jděte s Joem, na střechu. Přede dveřmi na střechu, Vás zastaví, a dá Vám vylepšený Colt1911, má upravený zásobník, do kterého se vejde 23 nábojů. Pokud jsem dobře poslouchal. A Joe měl pravdu, když Vám dával zbraň, cituji ,,Na, kdyby se něco posralo“, protože na střeše, jsou Clementeho lidi. Hned první, jak vyjdete, čeká vlevo nahoře, ten Vás taky okřikne, co tady děláte, jednoduše ho zabijte. Dávejte si pozor na nepřátele, kteří to na Vás budou kropit, ze shora, na stejných místech, kde byl ten první. Až to vystřílíte, jděte na umývací plošinu, tam už ale někdo je. Vyvezte ho nahoru, takže ho svažte kobercovkou. Sjeďte dolů, tam kde jste uklízely. A ta díra, v okně, tam není jen tak, ale pro odpalovač. Měli by jste začít mýt okna, dokud Joe, nenapojí bombu, na odpalovač. A jeďte nahoru, jenže se to nepovedlo, bomba nevybuchla správně, a zabila jen většinu gangsterů, ovšem Clemente mezi nimi není. Sjeďte dolů, postřílejte ty, kdo jsou položivý, a jděte na Clementeho. Běžte za ním, dokud Vás před pultem, s pitím, nezastaví střelba, z „tomíků“ a z jiných zbraní. Joe, opět nasrane, když se střílí do chlastu. Po vystřílení baru, pokračujte, vy jděte doleva, Joe, půjde doprava, pozor u Joe, bude jeden. Pokračujte, doprava na Vás hodí Molotov, takže jediná cesta, která se nabízí, je jít doleva. Postřílejte všechno, co se jen dá, kromě Joea. Clemente jede dolů výtahem. Joe si myslí, že na Vás vyběhne pár lidí, se zbraněmi, ale bude to uklízečka, s koštětem. Sjeďte tedy dolů, kam sjel Clemente. Hned se připravte, rozstřílejte chlapa, s brokovnicí, potom, když “vyčistíte“ prádelnu, zjistíte, že Martyho rozstříleli, jako řešeto. Tak následujte auta, která vyjely z garáží, v tom jednom (černém), je Clemente, v tom druhém, jsou jeho ochránci. Až nějak (to je na Vás, je mnoho způsobů), zničíte Clementeho auto, podívejte se na to, jak se Joe, ujistí, že je Clemente mrtví. Jeďte domů, potom, jak dojedete domů, Joe zavolá Eddiemu, že je hotovo, a že byl zabit Marty. Joe, je z toho úplně zdrcen, řekne Vám, ať jdete domů. O několik hodin později, Vám zazvoní telefon, je to barman, který Vám řekne, ať si dojedete pro svého kámoše Joea. Když přijedete do části města, kde sídlí bar Lone Star (Vaše první práce, pro Mike Bruskyho), zaklepejte na dveře, když Vás barman pustí, tak uvidíte Joea, který v jedné ruce drží flašku, a ve druhé zbraň (Colt1911). Když Vám barman zavolal, sdělil Vám, že už má v sobě hodně flašek alkoholu. Takže, když se Joe rozhodne, že pojedete domů, praští do stolu, a zbraň vystřelí, zrovna tehdy, když šel barman otevřít dveře. Barman je mrtev, a vy jste doslova a do písmene, nasranej. Takže jako správnej kámoš, pomůžete, takže Joe, odvezte domů a vy si ještě prodloužíte cestu, na Bruskyho šrotiště, kde slisujte auto, s mrtvolou, takže vyjděte nahoru, a stiskněte tlačítko. Najděte si nějaký auto, aby jste byly doma dříve.

11. KAPITOLA, NÁŠ PŘÍTEL

Jste ve své krásné vile, spíte, když najednou někdo zazvoní, místo toho, stojí někdo před dveřmi. Oblečte se, a kdo to není. Henry. Henry Tomasino. Chce Vám něco říct, že má strach, proto, co se stalo Clementemu, a že bych chtěl pracovat, pro Falconeho. Takže ho odvezte do restaurace Maltese Falcon. Tak je Eddie, nejdříve si s ním promluvte, že máte jednoho nového chlapa, do Vaší rodiny, resp. Do Falconovi. Eddie tedy řekne, ať se někdy zastaví, ale on už je v té restauraci. Eddie, Vám chce dát za úkol zabít Lea, ale vy to odmítnete, proto tento úkol dostane Henry, pro Vás Eddie nemá nic, takže se rychle vydejte za Leem, abyste tam byly dříve, než Henry, a aby jste ho mohli varovat.. Když přijedete k Leovo domu, vjeďte přímo do hlavní brány (prorazte jí). Když si začnete povídat, a později mu vysvětlíte, proč jste tady, přijede Henry, takže máte 4 možnosti (Doporučuji je všechny vyzkoušet, jsou velmi zábavné, tedy většina), musíte se před Henrym schovat, tady jsou ty možnosti. 1) S Leem se můžete schovat do skříně, kde se nachází kulečník, ale Henry Vás najde. 2) S Leem se můžete schovat do koupelny, respektive do sprchy, ale Henry Vás opět najde, a později zabije, protože je tam Leo, ovšem o Vás nevěděl. 3) S Leem můžete slézt po prostěradle z balkonu. 4) S Leem se schovat pod postel. DOPORUČUJI ZKUSIT TYTO MOŽNOSTI, JSOU ZÁBAVNÉ, ALE JEN NĚKTERÉ. Poté, když Vás Henry najde, musí Lea zabít, ovšem on to neudělá (Takhle se pozná přítel, neudělá něco, co udělat musí). Když Henry odejde, odvezte Lea na nádraží, po cestě Vám řekne, že se vydá do Lost Heaven (Město z prvního dílu). Potom až si v tom městě něco vyřídí, půjde na dovolenou. Leo je na nádraží, tak se můžete vydat domů, ale tato kapitola, spíše…začíná. Zastavíte u svého domu, a vidíte, jak někdo sedí na schodech, a brečí, je to Vaše sestra „Frankie“. Brečí kvůli svému manželovi, který věčně věku, někde trajdá, a flámuje (Bůh ví, co ještě). Takže úkol je jasný, donutit ho, aby přestal, s flámováním, a začal se starat o svou ženu. Jeďte tedy do River Street, kde se pořádá párty, a domluvte po zlém, on si po dobrém, nedá říct. Když ho zmlátíte, zvedněte telefon, volá Vaše sestra, a je hodně rozčílená, kvůli tomu, co jste udělal. Po vyslechnutí, zalehněte. Když se tedy ta noc pěkně rozjela, proč ji rušit, kdo by to řekl. Irčani přijedou a hodí Vám Molotovy do bytu, takže vyskočte, buď, oknem, které je za Vámi, nebo jděte do koupelny, a vyskočte tím oknem. Já jsem tedy udělal to, že jsem šel za můj dům, tam na mě čekal jeden Ir, tak jsem ho zmlátil, vzal si jeho zbraň, a postřílel ty, co se mě pokusili zabít. Potom jeďte k Joevi. Zazvoňte 3x, když Vám otevře dveře, příde jeho vtípek. Musíte se obléci, tak to udělejte, jediné, co tam má, je košile, to bohatě stačí, i když se Vám nelíbí. Mezitím, co si Joe zavolá, a schání informace o tom, kdo to byl, můžete si prohlédnout jeho byt. Samá růžová, jak na stěně, tak na těch čápech, nebo co je to. Vyjádříte svůj převeliký obdiv větou „Co to kurva“. A to řekl, jen, když byl v u telefonu. Takže, Joe sehnal informace, kde sídlí, ti Irové. Jejich hospoda se jmenuje Hill of Tara, která se nachází v Kingstonu. Vezměte si Joeovo auto, po cestě Vám řekne, že jejich vůdce je Micky Desmond, bratránek Briana O´Neilla, to je ten chlápek, kterého jste zabili ve vězení. Když dorazíte, žádný sraní, s těmi Iry, prostě střílejte, hlava, nehlava. Až to vše vystřílíte, dejte se doleva, kde jsou dveře, dejte se do těch posledních levých. A pokud máte dost ježdění, můžete se pokusit ujíždícímu šéfovi, rozstřílet nádrž. Mise hotova, dostal jste i nový byt, po mrtvém Martymu, můžete tam být dokud ho Joe neprodá, a peníze nedá Martyho matce. Jeho byt, je v Oyster Bay.

12. KAPITOLA, MOŘSKÝ DAR

Probouzíte se opět za zvuku telefonu, ovšem ne ve své krásné vile, ale v Martyho „díře“. Volá Henry, máte se za ním stavit v Lincolnově parku, a samozřejmě si vzít zbraň. Ukradněte nějaké auto, a jeďte. Když dorazíte na místo určení, Henry, s Joem, na Vás čekají. Henry dostal docela zajímavý, i když proti pravidlům rodiny, že byste mohli prodávat drogy. Carlo Falcone, v tomto byznysu dělá taky, takže nebude problém, když se o tom doví, spíše bude chtít podíl z Vašeho zisku. Joe jako vždy, do toho jde, proč taky ne, když si za den vyděláte 20 000 $. No, kdo by to nebral. Henry Vám řekl vše, teď musíte sehnat drogy, a peníze, nejdříve si zajeďte pro peníze, ,,bez peněz do hospody nelez“ tady to platí úplně stejně. Peníze seženete od lichváře Bruna, který sídlí v South Portu. Od něj potřebujete 35 000$, ve dvackách (Ještě před tím, než Vás k němu pustí, prohledají, popřípadě, Vám seberou zbraně.) Bruno, je jaksi zvědav, na co potřebujete tolik peněz, samozřejmě, že mu neřeknete nic. Peníze máte, teď ta druhá věc, drogy. Drogy seženete od Tongů, kteří by se hodili k synonymu neutrální. Do ničeho se nepletou. Takže jeďte do skladiště firmy Mořský dar. Jakmile dorazíte, jděte za Číňanem, ten Vás zavede k šéfovi, se jménem Wong. (Opět stejná situace, prohlídka, a nástup před šéfa.) Do začátku Vám dá 10 kilo heroinu. Drogy a peníze máte, pokud jste si myslely, že to bude jen tak, to to nebude, jako vždy. Takže, když odcházíte od Wonga, přepadnou Vás policisté, jenže to nejsou praví policisté, hnedle je začnete zabíjet, jak skončí filmová scéna, střelte prvního nepravýho policajta, a jděte dál od Joea, protože se na Vás, za nějakou tu minutku rozjede auto, Joe ho samozřejmě poškodí, tak, že vybouchne (Mě to několikrát zabilo). Když vystřílíte místo přepadu, jděte doleva, po schodech, přes lávku, jak vejdete do budovy, vpravo dole, se nachází playboy. Nechoďte k oknům. Pokračujte za Henrym, vykopněte dveře, a opět přes lávku, buď můžete zůstat tam, kde Vás zastaví filmová scéna, a od tuď, je postřílet, nebo jít za Joe, potom slézt, po schodech dolů, a tam to pořádně osolit, těm, kteří Vás vystříleli. Až to vše vystřílíte, dejte si pozor, když budete vycházet ven, těmi otevřenými dveřmi, vlevo bude čekat chlápek, s Thompsonem. Hnedle, jak vylezete, nebudete mít chvilku, si odpočinout, už se na Vás hrne další várka nepřátel, přijedou ve dvou autech, buď je rozstřílejte, nebo trefte jejich auta do nádrží, když je zlikvidujete, vezměte si jedno z aut, které jsou přistaveny vlevo u náklaďáku. Potom jeďte pryč, a opět, ani chvilka klidu, zbavte se pronásledovatelů, spíše se jich zbaví Joe a Henry, jakmile odvezete zboží, na místo určení, resp. Skladiště na Evergreen Street. Koukněte se na pěknou filmovou scénu, jak se Vás daří, když prodáváte drogy.

13. KAPITOLA, ODEJÍT OD DRAKA

Zdá se, že vše jde, tak jak má, prodání drog – hromadu peněž. Ovšem to by nebyl kšeft, kdyby se něco „neposralo“, zkoukněte filmovou scénu, jakmile zazvoní telefon, vezměte ho. Volá Henry, a je to tady, řekne, že máte problém Falcone přišel na to, co děláte, a chce podíl, proto poslal Eddieho, ten podíl je v přepočtu 60 000$. Henry po vás chce, abyste se za ním stavily, v Lincolnově parku, když dorazíte, uvidíte, docela nepříjemnou scénu, jak doslova sekají nějací „šikmovocí zmrdí“ do Henryho sekáčkama, takže je postřílejte, Henry samozřejmě zemře. Celý prořezaný, leží ve své kaluži krve. Nyní to bude lehké, sledujte Wonga, až do Chinatown (Čínská čtvrť), potom opět jednoduchý úkol, vpadněte do restaurace Rudý drak. Filmová scénka vás nemine. Joe prostě nasranej, takže proč vy byste být nemohly, zabili vás přítele, a docela ohavně. Po film. Scéně, se schovejte přesně naproti Joevi, abyste byl stejně jako on. Nejdříve zaútočte na bar, potom nad bar, a potom ještě na místo, naproti baru, je tam docela hodně nepřátel, potom vystřílejte Číňany, kteří jsou v oknech, po vystřílení, přejděte na schody, tam zabíte chlápka, který je uprostřed schodů, jděte do kuchyně, která se nachází, když půjdete doprava dolů, po schodech. Opět si dávejte pozor, tady jsou docela těžší nepřátelé, pokračujte doleva, schovejte se za zeď, aby vás hned netrefili. Po vystřílení uličky, se opět dejte doleva, a ještě jednou doleva, rychle se přesuňte na dobré místo, kde bude ideální míření, na shody, (Dveře budou rozstříleny) bude tam opět chlápek, s „Tomíkem“. Vyjděte na dvůr, dejte se po schodech nahoru, ještě dříve postřílejte nepřítele, který je naproti schodům. Vejděte do dveří, které jsou vlevo, když vylezete po schodech. Dejte se doleva, a ještě 2x doleva, a hned první byt vlevo, je playboy (uvnitř), jděte rovně, poté doleva (To, přes co jste právě prošli, byla nějaká ubikace). Poté, do výtahu. Až vystoupíte z výtahu, zabijte potichu prvního nepřítele, ale potom, když odejde ten druhý. Jděte rovně, opět doleva, doprava, a Joe pěkně zabije jednoho Číňana, jděte potichu, tak, kde byl zabit a dejte se do místnosti doprava, (Mějte stále zapnutou schopnost tichá chůze) je to zbrojnice, seberte vše. Molotovy a Granáty, rozhoďte po celé místnosti, nějaké si nechte, na nepřátele, kteří vylezou z výtahu. Vydejte se doprava shlédněte filmovou scénu, s Bossem Wongem. Musíte se dostat pryč, jeďte tedy výtahem nahoru, přes vystřílenou místnost, když půjdete stále rovně, narazíte na dveře, které vedou na povrch. Sežeňte auto, a odvezte Joea domů. Koukněte na filmovou scénu.

14. KAPITOLA, SCHODY DO NEBE

Opět se probouzíte, v bytě, který nesnášíte. Zazvoní telefon, tak ho zvedněte, je to Joe, má pro vás oba kšeft, lekhý, peníze velký. Máte zabít jednoho chlapa, kterého to se dozvíte později. Joe už čeká před vašim bytem, nezapomentě si vzít zbraň, ovšem to je samozřejmost. Jeďte do Oal Street v Greenfieldu. Ten kšeft, má být pro jednu rodinu, z jiného města, pro rodinu, kterou vede Don Salieri. Takže už je jasné, koho máte zabít, tím šťastlivcem, je Tommy Angelo (Je to docela zajímavé, jaký si teď uděláte názor na tohle duo, když zabijou hlavní a jistě oblíbenou postavu z Mafie I.) Když dojedete k domu, kde Tommy, zalévá trávu, tak mu máte ještě než ho zabijete předat vzkaz a ten zní ,,Pan Salieri, posílá svý pozdravy.“ Potom zmrdněte policii a federálům, Eddie vám jaksi o tom, že je chráněn, zapomněl říct. Až se zbavíte policie, jeďte do Kingstonu, kde na Joea, čeká auto. Máte sehnat peníze pro Bruna (27 500$), takže jeďte za Derekem, jestli pro vás Jeďte tedy do doků, poté do Derekovi kanceláře, Derek sice pro vás jeden úkol má, ale ten musí teď počkat, protože příde Steve, a sdělí vám, že dělníci nechtějí pracovat. Proto se Derek rozhodne, že je tak trošku poštouchne a pohrozí jim. Jděte za Derekem, ale jaksi, když tam dojdete, tak po nějaké chvilce, která je naplněna konverazcí, se to zvrtne, protože vám pár dělníků prozradí, co se stalo s vašim otcem, Derek se vás snaží uklidňovat, ale nedá vám to, a další plus pro vás, je to, že Steve moc rozumem neoplývá, a řekne pravdu, že se vás otec nechtěl utopit sám. Takže začne hon na Dereka a Steve, sami v tom samozřejmě nebudete, pomohou vám dělníci, ale jen někteří, resp., ti, kdo mají zbraně. Vyjděte tedy ven, z hangáru, a dejte se doleva, využijte překvapení, a postřílejte, co se dá (Např. Thompsonem, nebo nečím podobným, co máte ve výbavě). Kryjte se za bednami, nejdříve zabíte Steva, přijedou ještě posily, ale ty moc nepomohou, pokud dobře střílíte. Až vše vystřílíte, dejte se k Derekově kanceláři, pozor si dávejte na chlápka, pokud vám jeden unikl, tak bude stát tam, kam máte jít. Jděte tedy k Derekově kanceláře, a do těch velkým otevřených dveří, ty se poté zavřou, jakmile vejdete. Schovejte se za ten velký dřevěný sloup vlevo, kvůli tomu, že na vás bude Derek házet Molotovy, kdyby jste se schovali za nějakou bednu, zemřete. Postřílejte dva chlápky, kteří vylezou, přesně naproti vám, ale budou dole, ne nahoře, po vystřílení, se vrhněte na vystřílení nepřátel nahoře, můžete to udělat, buď jít do Derekovy kanceláře, a odtamtud je vystřílet, nebo přebýhat, z leva, doprava, ovšem pozor na Molotovy, a poslední možnost, která mě napadla, ale nemusí být úspěšná, pokud máte granáty, házejte je, nebo Molotovy jako Derek. Když zabijete, co jste měli, dejte se do Derekovo kanceláře, na stole bude 21880$, cože se docela hodí, když musíte našetřit pro Bruna 27 500$, jděte pryč z Derekovo kanceláře, a dejte se dolů, už na vás čekají dva dělníci. Jeden z nich vám řekne, že jste tu nebyl a že to byla sebeobrana. A nyní se dejme na ten další úkol, vybízejí se tři možnost. 1) Můžete jít vykrádat obchody, s oblečením ( V luxusním), jsem vydělal 300$. 2) Můžete jít vykrádat obchody, se zbraněmi, jsem vydělal 600$ 3) Můžete vozit auta Miku Bruskymu, vydělal jsem si 435$, když jsem přivezl auto Shubert frigate. Peníze máme, nyní se vydejme za Joem, jenže ten není doma, tak si zajdete na oběd, ale opět není doma, o šest hodin později Joe, není stále doma. Tak zajeďte za Eddiem do Maltese Falcon, jestli neviděl Joea, ovšem on vám zdělí to, co se k němu dostalo, za zprávy, které už jak dávno znáte, takže se teď vydejte za Giuseppem, Joe u něj scháněl nějakou práci, ovšem potom ho odvezli nějací chlápci od Vinciho. Takže teď směrem na MONA LISA restaurant. Když dojedete na místo po filmové scénu, budete jaksi přidán k Joevi, který už visí na nějaké trubce. Vinci, chce zamozřejmě vědět, co se děje, ale vy mu nic nepovíte, takže když vás stráže nechají chvíli osamotě, tak dostáváte nápad, jak se z této blbý situace dostat. Strhnete potrubí na kterém visíte. Joe si ještě vyřídí účty s jedním chlápkem, kterého předtím praštil pěstí, když jste se dostaly z toho potrubí. Seberte Revolver. 38 a jděte všechny pozabíjet, ale byla by hloupost, je postřílet, takže použijte tiché zabití, pokračujte směrem dolů, po schodech, budou tam dva chlápci, jeden s Coltem1911 a druhý s Revolverem.38. dejte se doleva, za zátarasou je jeden a ještě pár na mě vyběhlo ze zadu, ale to by vás měl krejt Joe. Nyní jděte dírou ve zdi, vedle záterásy, poté doleva, postřílejte, potom doprava, a opět po schodech dolů. Na různých poschodích, budou nepřátelé (na prvním, druhém, čtvrtém, ten poslední, má brokovnici, POZOR na něj). Cesta je uzavřena, musíte jít tedy skočit na dřevěný stůl, ale pokuste se, pozabíjet ty, co po vás střílí, mě už několikrát zabili jen tím, že jsem se na ně vyprd, a řekl si, že to bude na pohodu. Ale nebylo, takže vystřílet, potom skákat. A navíc, kdyby jste nevěděli, kde to je, Joe vám to poví. Takže po vystřílení, jděte rovně, k chlápkovi, co na vás střílel z chodby a po schodech dolů, potom poslední pasáž, této docela dlouhé mise. Už jen krůček vás dělí od toho, aby jste se dostaly pryč, schovejte se za nějaké sloupy, ale ne za ty, které jsou na ránu každému, a zároveň si hlídejte schody, ale to by mohl zvládnout Joe. Můžete, pokud máte, házet Granáty, Molotovy, dolů, abyste si ulehčily práci. Slezte dolů, jeden nepřítel, se chce vzdát, ale to, co udělali Joevi, se mu moc nelíbí, tak se rozhodne, že je to nepřítel (Poznáte to podle toho, pokud je zelený křížek = přítel, červený křížek = nepřítel). Odvezte Joea k El Grecovi, potom jeďte splatit dluh, který visíte Brunovi.

15. KAPITOLA, PER ASPERA AD ASTRA

Poslední mise z této impozantní hry. Vzbudíte se, a jděte k telefonu, nastane filmová scéna, po které se musíte vydat do Carlovi observatoře v Hillwoodu, když vám to v telefonu řekne Eddie. Tentokrát ale máte přijít bez bouchačky, což je docela divný. Jak zní jedna fráze: ,,V tomhle byznysu, to prostě bez bouchačky nejde“, tato fráze vyšla z Joevých úst. Zpět k návodu, ještě předtím, než dorazíte na místo určení, stopne vás Leo Galante, aby vám dal nabídku, kterou nejde odmítnout, jistě by to každý přijmul, máte zabít Carla Falconeho a vaše činy, které jste poslední dobou nadělal, jako například, vyvraždění číňanů, kvůli Henrymu. Takže se teď vydejte do observatoře, poté, když dorazíte, čeká vás uvítací scéna, co se bude dít. Konec filmové scény, nastal čas zabíjet, schovejte se za nejbližší zeď a začněte střílet na schody, které jsou naproti vám, vyběhne tam skupinka nepřátel. Vyberte si dobré místo odkud se dá dobře střílet, budete to potřebovat, protože vyběhnou 2 skupinky. Po vystřílení, se dejte na schody, a pořád se držte u stěny. Můžete se také své nepřátele vidět na radaru. Když bude za vámi pasáž se zdmi, dejte se do místnosti, která následuje, nejdříve odstřelte chlápka, který na vás čeká za zdí, poté se schovejte tam, kde byl on, a následně, jděte kupředu, a opět se schovejte za zeď, nejlépe za tu levou, abyste mohli dobře střílet. Dávejte si pozor na nepřítele, který šikovně čeká nahoře, nad lustrem, pokračujte po schodech, pokud chcete granáty, jděte doprava, poté jděte na schody, ale ještě předtím, než tam vlezete, jděte od nich dál, bude překvapení, jménem Granát. Potom si na ty parchanty počkejte, a postřílejte je. Vyjděte ven, nahoru a doprava, schovejte se za první kryt, na který narazíte. Potom si dejte pozor na přicházející nepřátele, kteří se hrnou od mostu. Nejlepší zbraň na ně, je podle mě Grand. Ten se velmi osvědčil. Jděte k ocelovým dveřím, objevíte se u krásného teleskopu. Teď se vám vybízí dvě možnosti, můžete si počkat na toho chlápka, který na vás pochvíli vyběhne, nebo vyběhněte vy. Sejděte dolů, a vystřílejte první místnost (Tady by se hodily granáty, které jste sebrali). Potom se někde pěkně schovejte, někde, kde se dá opět dobře mířit. Vyběhne další skupinka nepřátel, jděte pořád rovně, a opět vyběhne další skupinka, potom už vás čeká jen jeden, v téhle časti mise, a ten stojí přede dveřmi. Otevřete dveře, následuje filmová scéna, a začněte střílet, pomáhat vám bude Joe. Dávejte si pozor na nepřátele, kteří vycházejí ze všech vchodů, po určitém zabití nepřátel, čeká na vás úhlavní sok, don Carlo Falcone. Bude mít u sebe Thompsona. Abyste ho měli, co nejdříve z krku, vezměte si buď dobrou, automatickou zbraň (Thompson 1928), nebo nějakou pistoli (Magnum, Colt1911) a neboli také Grand (Výtečná, pokud umíte dobře střílet do hlavy, tak byste si jí měli vzít). Je taky docela vytrvalý, když ho zabijete, čekají na vás docela dost povedené filmové scény, první, jak dorážíte Carla a ta druhá, ukončení hry.


Obchodp Pro Hráče

Doporučujeme:

Limbo
Thief Total War 2
Nákupem v našem e-shopu podpoříte tyto stránky.
Reklama
Spolupráce
Movies are our lifeMafia Scorpions.cz MAFIA II Zing.cz World of Warcraft Czech and Slovak Fansite
sunlight.shira.cz
Minichat
Minichat
Jméno
Text
Kontrola captcha
mám problém v 3 levlu.. zajedu k joevi domu (ke konci) a chci ukončit misi a nejde mi to
zdarec
Čaute Mafiáni . Prosím vás neviete nahodou niekto ako sa dajú otvoriť dvere na autobuse
musis si nechat vycistit pc a zkusit to zapnout
na těchto stránkách chcípl pes
ahoj začal jsem hrát mafia 2 a mám problém z vertikální synchronizací.mám ati radeon 5870 a nechce se mi instalovat starší ovladače,nevíte někdo jestli existuje nejaký patch na karty od ati,který by to opravil,hází mě to čary prez obrazovku
nevíte co znamená vysměch v mafie 2
vite nekdo o plne verzi mafie II zdarma dik Robin
Dobry den je nekdo žšte z Mafia komunity aktivni ?
tesar
v misii 14 ked som z joeom zabili tomyho angela tak hra sa mi dlho načitava neviete kto mi to poradi
Mám na mysli Betrayal of Jimmy
Našel jsem někde že se dá odstartovat mise od jinud než v místě kde je na mapě.. Stisknutím tlačítka použít. Nevím jak na to co je jako tlačítko použít a jak na to..?
když je geometrie na nízke počítač pojede na vyšší výkon
Ahojte neviete mi poradiť ked začnem misiu kde je nejaký úvod vsetko ok ale ako náhle začnem hrať mam akokeby čiernobielu obrazovku nic nieje farebne ... Neviete mi poradiť
Ahoj, kdyz dohraju pribeh mohu hrat dal po meste?
Hraju mafia 2 a na začatku když dojedu do města mam tam tep a takove sede pozadi jak t vypnout
co ja vím
Ok Zkusim to ale ted parim neco jinyho:-) diky za rady
Tak na netu se o tom píše. Zkus tu misi restartovat. Taky píšou o tom, že nemáš vykrádat obchody. Možná by mohlo pomoct jen utratit nějaký prachy a pak sešrotovat auto - to je můj tip.
to sem udelal prachy mam na mame me to posila k brunovi ale nobevi se mi tam ,,otevrit dvere" skousel sem restartovat misi ale nic
Kacatulda: Prohledáš kancelář Pappalarda, vezmeš prachy a seženeš zbytek do těch 27500
Asi nemas 55 000
cus nejde mi zaplatit dluh Brunovi nechce me to pustit do dveri.netusim co stim.poradte diky
Zdar, mám problém po zaplacení Brunovi, hra se načítá, načítá, načítá...a nic...nějaký nápad?
Sem pekne nastvanej kvuli tomu co se stalo v Multiplayeru.
Představovali jste si někdy, jak by zněla Mafie 2 v němčině oproti češtině? :D
Čaute chci se zeptat jestly je nějáký save na ps3 na zatykače. Portože jsem nehorázdně líny je posbírat a je to jediná trofej od platinovky.
Jane ten vegas pack je jen balíček s oblečením a auty
Ahoj, stáhl jsem na xboxu vegas pack, kde to najdu abych to mohl hrát.. nemá tam v menu volnou hru žádnou.. poradte prosim Honza