E-SHOP

Nastavení hry

Grafické nastavení

Je možná využít globálního nastavení, které nese 3 již přednastavené režimy (nízký, střední, vysoký), nebo využít optimálního nastavení, to vám veškeré hodnoty nastaví k vašemu výkonu PC. Poslední možnost je uživatelské globální nastavení, to je nastavení dle vašeho gusta. Pro to aby jste věděli, co jaké hodnota znamená, pomůžou vám k tom jistě naše vysvětlivky níže

Rozlišení - Rozlišení je otázka výkonu počítače a především monitorem. Váš monitor vaše zvolené rozlišení musí podporovat. Obecně platí, čím větší rozlišení, tím více pixelů a hezčí, nerozkostičkovaný obraz.

Celá obrazovka - Klasické nastavení, zda vám vyhovuje hra přes celou obrazovku a nebo ve windows okně.

Vertikální synchronizace - Toto dělá docela nepříjemnou věc, pokud budete mít vyplé, a trhnete sebou ve hře, udělají se vám přes monitor, vodorovné čáry. Zapnuto, tak to je opak.

Jas - Nemá žádný vliv na výkon, je to podle vaší volby, já osobně a mile rád hraji na 2, někdy 3.

Antialiasing - Také se říká vyhlazování, což je dost citlivá věc. Když budete mít toto zaplé, stejně poznáte rozdíl. Vyhlazování způsobuje "ořezávání" zubatých hran, ovšem stejně to pocítíte, jednak na grafice, tak na výkonu PC.

Anisotropické filtrování - Díky tomuto, uvidíte textury mnohem krásnější, bez jakýchkoliv záporných efektů. Tady doporučuji použít 16x. Nemá žádný veliký vliv na výkon PC.

Detaily stínů - Tato částice, jde dobře vidět, laicky řečeno, je to vykreslování stínů a zlepšení jejich kvalit. Máte na výběr tři možnosti, nízký, střední, vysoký. Já osobně toto nemám moc rád. Ovšem, má to velký vliv na výkon. Nejlépe, jak tuto částici uvidíte, je, když si stoupnete pod strom a podíváte se dolů a nebo další možnost, když se budete dívat dolů, na nějakém volném prostranství, například cesta, nebo dálnice.

Ambietní okluze - Docela pěkné nastavení, které jak kdy, používám. Pokud toto budete mít zaplé, tak se vám rohy zdí, docela i reálně vyplní, což je dobré. Nemá to moc velký vliv na výkon PC.

Detaily geometrie - Opět, máte na výběr tři možnosti. (Nízký, střední, vysoký). Já to osobně používám, kdy jen mohu. Detaily geometrie, způsobují v jaké zdálenosti, budete mít textury i tvary, jednodušší. Pokud to budete mít na nízké hodnotě, poznáte to, jednak vyšším výkonem PC a horším dohledem.

APEX PhysX - Toto je už pro pořádný procesory, pokud nemáte, řekněte bye bye. Co k tomuto dodat, fyzika, fyzika a jenom fyzika. Jestli toto, budete mít zaplé, tak uvidíte různé úlomky, střepiny. Video níže to dokazuje.

Ovládání

Myš(pohled) - Máte na výběr pouze z možností normální a invertovaná. Normální způsobí to, že pohybem myši směrem nahoru, se váš pohled ve hře posune pohledem vzhůru. Funkce invertovaná vám zapřičiní přesný opak.

Nastavení citlivosti myši - No nevím zda je k tomu třeba nějaký komentář, je možné na výběr z pěti možností, velmi nízká, nízká, střední, vysoká a velmi vysoká

Automatické míření - Pouze pro konzole a popřípadě hru s ovladačem

Vibrace - Pouze pro konzole a popřípadě hru s ovladačem

Změnit nastavení klávesnice - Veškerá tlačítka, která používáte ve hře, si můžete v pohodě přenastavit dle svého gusta. Mějte na paměti, že ve hře pohybujete buď v režimu chůze, nebo ve vozidle, dle toho je i nastavení rozděleno. Každá funkce, má vždy své primární a sekundární klávesu.

Změnit nastavení ovladače - Pouze pro konzole a popřípadě hru s ovladačem Veškerá tlačítka, která používáte ve hře, si můžete v pohodě přenastavit dle svého gusta. Mějte na paměti, že ve hře pohybujete buď v režimu chůze, nebo ve vozidle, dle toho je i nastavení rozděleno

Nastavení hry

Text nápovědy - V případě zapnutí, budete během hry obdržovat nápovědy, (máte nedostatek paliva,... vaše vozidlo je nyjí hledáno,.... ) pro ostřílené hráče naprostá zbytečnost :)

Jednotkový systém - Imperiální <> Metrický

Režim jízdy - Simulace <> Normální Jeden z opomínaných prvků hry, který se mi osobně velice zamlouvá. Tyto dva režimy nejvíce rozpoznáte, pokud si je ozkoušíte. Chování vozidel je velice odlišné, jak může trochu ukázat video níže.

Titulky - Zapnuto <> Vypnuto

Audio

Nemyslím si, že je k tomu nutný nějaký podrobný komentář. Hlasitost můžete nastavit u efektů, dialogů, hudby a rádia a to po 10% přičemž 100% je nejhlasitější. Pak je ještě možné nastavit kvalitu zvuku, rozdíl je docela patrný, ale také si mírně bere z výkonu PC. Na výběr je pouze z možností normální a vysoká.


Obchodp Pro Hráče

Doporučujeme:

Limbo
Thief Total War 2
Nákupem v našem e-shopu podpoříte tyto stránky.
Reklama
Spolupráce
Movies are our lifeMafia Scorpions.cz MAFIA II Zing.cz World of Warcraft Czech and Slovak Fansite
sunlight.shira.cz
Minichat
Minichat
Jméno
Text
Kontrola captcha
mám problém v 3 levlu.. zajedu k joevi domu (ke konci) a chci ukončit misi a nejde mi to
zdarec
Čaute Mafiáni . Prosím vás neviete nahodou niekto ako sa dajú otvoriť dvere na autobuse
musis si nechat vycistit pc a zkusit to zapnout
na těchto stránkách chcípl pes
ahoj začal jsem hrát mafia 2 a mám problém z vertikální synchronizací.mám ati radeon 5870 a nechce se mi instalovat starší ovladače,nevíte někdo jestli existuje nejaký patch na karty od ati,který by to opravil,hází mě to čary prez obrazovku
nevíte co znamená vysměch v mafie 2
vite nekdo o plne verzi mafie II zdarma dik Robin
Dobry den je nekdo žšte z Mafia komunity aktivni ?
tesar
v misii 14 ked som z joeom zabili tomyho angela tak hra sa mi dlho načitava neviete kto mi to poradi
Mám na mysli Betrayal of Jimmy
Našel jsem někde že se dá odstartovat mise od jinud než v místě kde je na mapě.. Stisknutím tlačítka použít. Nevím jak na to co je jako tlačítko použít a jak na to..?
když je geometrie na nízke počítač pojede na vyšší výkon
Ahojte neviete mi poradiť ked začnem misiu kde je nejaký úvod vsetko ok ale ako náhle začnem hrať mam akokeby čiernobielu obrazovku nic nieje farebne ... Neviete mi poradiť
Ahoj, kdyz dohraju pribeh mohu hrat dal po meste?
Hraju mafia 2 a na začatku když dojedu do města mam tam tep a takove sede pozadi jak t vypnout
co ja vím
Ok Zkusim to ale ted parim neco jinyho:-) diky za rady
Tak na netu se o tom píše. Zkus tu misi restartovat. Taky píšou o tom, že nemáš vykrádat obchody. Možná by mohlo pomoct jen utratit nějaký prachy a pak sešrotovat auto - to je můj tip.
to sem udelal prachy mam na mame me to posila k brunovi ale nobevi se mi tam ,,otevrit dvere" skousel sem restartovat misi ale nic
Kacatulda: Prohledáš kancelář Pappalarda, vezmeš prachy a seženeš zbytek do těch 27500
Asi nemas 55 000
cus nejde mi zaplatit dluh Brunovi nechce me to pustit do dveri.netusim co stim.poradte diky
Zdar, mám problém po zaplacení Brunovi, hra se načítá, načítá, načítá...a nic...nějaký nápad?
Sem pekne nastvanej kvuli tomu co se stalo v Multiplayeru.
Představovali jste si někdy, jak by zněla Mafie 2 v němčině oproti češtině? :D
Čaute chci se zeptat jestly je nějáký save na ps3 na zatykače. Portože jsem nehorázdně líny je posbírat a je to jediná trofej od platinovky.
Jane ten vegas pack je jen balíček s oblečením a auty
Ahoj, stáhl jsem na xboxu vegas pack, kde to najdu abych to mohl hrát.. nemá tam v menu volnou hru žádnou.. poradte prosim Honza