E-SHOP

Gangy

BOMBEŘI

Národnost: Africko-Ameriká
Teritorium: Sand Island, Hunters Point
Aktivita: 1943 – současnost
Sídla: Bar Lone Star, Velitelství Bomberů, fast food restaurace Steaks Chops
Členové: Ziggy, Earl,…

Bombeři jsou Africko-Američani, jejich hlavním sídlem jsou bar Lone Star, Velitelství Bomberů, fast food restaurace Steaks Chops. Převážně se objevují na Sand Island a Hunters Point, později se to stalo jejich teritoriem a v Hunters je jejich velitelství. Svoji aktivitu začali dali na jeho ke konci druhé světové války, až do současnosti. Hlavou těchto gangů, je Earl Pokus máte DLC Betrayal of Jimmy, tak je boss Elroy Tussle. Bombeři, budou vašim prvním gangem, na který ve hře narazíte, a to v rámci úkol, pro Mika Bruskiho, kterému máte přivézt Walter Coupé. Ten je právě u baru Lone Star. Podruhé se s nimi setkáte, když budete prodávat drogy, s Henrym a Joem.

mafia 2 mafia 2 mafia 2 mafia 2
mafia 2 mafia 2 mafia 2 mafia 2
mafia 2 mafia 2 mafia 2 mafia 2

Mastňáci

Národnost: Smetánka z Empira Bay
Aktivita: 1950s-Současnost
Teritorium: Little Italy, North Mallville
Sídlo: Empire Bayská stará kovárna, automobilová závodní dráha
Boss: Billy Barnes a byl také založen od Billyho Barnese

Mastňáci, jsou národností spíše z Empire Bay, takový odpadlíci, různá smetánka. Žijí na volné noze, dělají, co chtějí, proto je nemají rádi mafiánské rodiny. Jejich aktivita vzrostla v létech 1950-Do současnosti. Teritoria nejsou ani malá, ani velká, Little Italy a North Mallville, jsou jejich běžné oblasti. Mastňáci, se zjevně zajímají o auta, což je vidět, jak na tom, kde se běžně scházejí, nebo také podle jedné mise. Scházejí se na dvou místech, jedno z nic, je automobilová závodní dráha, druhé místo je Empire Bayská stará kovárna. Jejich boss je Billy Barnes. Potkáme se s nimi v jedné misi, kapitole 8mé, kde vám zničí náklaďák, a vy si to s nimi máte vyřídit. Když je všechny zlikvidujete, narazíte na jejich styl života, rychlá auta, vykrádačky, a také na jejich krásná auta, prostě život na volné noze. Mastňáci, by se dali označit, jako rebelové. Je také silně možné, že s nimi budete obchodovat, ohledně drog. Nosí koženou bundu, a džíny, plus nějaké čepice. Dalo by se také říci, že podle toho jména, mají mastné vlasy, atp.

mafia 2 mafia 2 mafia 2 mafia 2
mafia 2 mafia 2 mafia 2 mafia 2

Triádi

Město: Empire Bay
Teritorium: Chinatown (Čínská čtvrť)
Založeno: Panem Chu
Aktivita: Není známo – Současnost
Sídla: Restaurace Červený Drak, rozsáhlá firma na rybolov a dovoz ryb
Hlavní členové: Pan Wong, -||- Wu, Eddie Fu

Triády jsou rozsáhlý a nelítostný gang. Jejich teritorium není až tak rozsáhlé, jako mají jiné gangy, ale i menší množství, je lepší, než větší. Čínská čtvrt je hlavní teritorium, nikde jinde, číňana nepotkáte. Triády byly založeny Panem Chu, ale nikdo neví, kdy, může to sahat, ještě dál, než byla druhá světová, kdo ví. Jsou dvě místa, kde se budou dít velké věci, a taky jsou to nejdůležitější místa, tím prvním, je restaurace Červený Drak a rozsáhlá firma na ryby, a vše, kolem nich. Těmi hlavním členy, také by se dali označit jako řídící mozky, tohoto podsvětí, a těmi "mozky" jsou, jednak Pan Chu, Pan Wu, Pan Wong a Eddie Fu, pokud nevíte, kdo je to Eddie Fu, tak vám to mile rád objasním. Eddie Fu, je členem Triád, ovšem v DLC Betrayal of Jimmy. Eddie byl později zabit Jimmym. Jejich hlavní základnou operací, která provádějí, je firma na ryby SeaGift Fishing Co., tak jste také převzaly drogy. První setkání s těmito gangstery, bude v misi, kde máte dostat drogy tato mise, se odehrává v roce 1951, a později je prodat. Potom, bude ještě jedno setkání, ovšem ne příliš pěkné, kvůli tomu, že Henryho rozsekají v Lincolnově parku podle nich, to byl to vládní informátor. Protože jste toho s Henrym zažily hodně, a ještě k tomu, to byl váš přítel, uděláte vendettu, neboli krevní mstu. Doslova vystřílíte restauraci Červerný Drak. Naposledy se setkáte jen s jedním číňaněm, a to v poslední misi, kdy si vás odchytí Leo Galante, aby vám dal nabídku, a řekl, že je označován jako práskač, a že Pan Chu, tak i všechny mafiánské rodiny, vás chtějí mrtvého. A také díky vám, začne válka mezi mafiánskými rodinami, proti Triádám. V DLC The Betrayal of Jimmy, budou Triády chtít zabít Jimmyho, kvůli jednomu prostému důvodu, Jimmy jim zničil obchody, zřejmě s drogami a tím také zničí, jednak obchody, tak vládu Pana Chu.

mafia 2 mafia 2 mafia 2 mafia 2
mafia 2 mafia 2 mafia 2 mafia 2

Irský gang

Národnost: Irové
Aktivita: 1800s-Součanost
Založen: Jimmym O´Neillem
Teritorium: Dipton, Kingston
Sídla: Bar Hill of Tara
Boss: Brian O´Neil, později jeho bratranec Mickey Desmond

Irský gang, je převážně, nebo spíše z většiny tvořen Iry, jak to vyplývá ze jména gangu. Jeho aktivita, se pomalu, ale jistě, začala šířit, již od roku 1800, až do současnosti. Tento gang, byl založen chlápkem, se jménem Jimmy O´Neil, dalo by se říci, že vláda byla pokrevní, po Jimmyho smrti, nastoupil na vládnoucí ´´trůn“ Brian O´Neil, se kterým se poprvé setkáte, při loupeži klenotnictví. Brian je odvlečen policií a vy uniknete, později, když se dostanete do vězení, kvůli benzínovým lístkům, narazíte zrovna na něho. Je také, ve federální věznici, jak se to tak vyvrbý, Briana zabijete při rvačce a vy jste po nějaké době na svobodě. Poté, když jste poměrně dlouho venku, nastoupí na ´´trůn“, bratranec Briana, Mickey Desmond. Který se vám chce pomstít za zabití Briana a vypálí dům, do základů. Irská teritoria jsou Dipton a Kingston. Hlavním sídle, nemůže být nic jiného, než bar Hill of Tara. Když vejdete dovnitř, všude samá zeleň, připadáte si jako na pastvě. Mají podobný styl, jako mastňáci, dělají si, co chtějí, život na volné noze. Nosívají džíny a koženou bundu a jsou to punkeři.

mafia 2 mafia 2 mafia 2 mafia 2
mafia 2 mafia 2 mafia 2 mafia 2

Obchodp Pro Hráče

Doporučujeme:

Limbo
Thief Total War 2
Nákupem v našem e-shopu podpoříte tyto stránky.
Reklama
Spolupráce
Movies are our lifeMafia Scorpions.cz MAFIA II Zing.cz World of Warcraft Czech and Slovak Fansite
sunlight.shira.cz
Minichat
Minichat
Jméno
Text
Kontrola captcha
mám problém v 3 levlu.. zajedu k joevi domu (ke konci) a chci ukončit misi a nejde mi to
zdarec
Čaute Mafiáni . Prosím vás neviete nahodou niekto ako sa dajú otvoriť dvere na autobuse
musis si nechat vycistit pc a zkusit to zapnout
na těchto stránkách chcípl pes
ahoj začal jsem hrát mafia 2 a mám problém z vertikální synchronizací.mám ati radeon 5870 a nechce se mi instalovat starší ovladače,nevíte někdo jestli existuje nejaký patch na karty od ati,který by to opravil,hází mě to čary prez obrazovku
nevíte co znamená vysměch v mafie 2
vite nekdo o plne verzi mafie II zdarma dik Robin
Dobry den je nekdo žšte z Mafia komunity aktivni ?
tesar
v misii 14 ked som z joeom zabili tomyho angela tak hra sa mi dlho načitava neviete kto mi to poradi
Mám na mysli Betrayal of Jimmy
Našel jsem někde že se dá odstartovat mise od jinud než v místě kde je na mapě.. Stisknutím tlačítka použít. Nevím jak na to co je jako tlačítko použít a jak na to..?
když je geometrie na nízke počítač pojede na vyšší výkon
Ahojte neviete mi poradiť ked začnem misiu kde je nejaký úvod vsetko ok ale ako náhle začnem hrať mam akokeby čiernobielu obrazovku nic nieje farebne ... Neviete mi poradiť
Ahoj, kdyz dohraju pribeh mohu hrat dal po meste?
Hraju mafia 2 a na začatku když dojedu do města mam tam tep a takove sede pozadi jak t vypnout
co ja vím
Ok Zkusim to ale ted parim neco jinyho:-) diky za rady
Tak na netu se o tom píše. Zkus tu misi restartovat. Taky píšou o tom, že nemáš vykrádat obchody. Možná by mohlo pomoct jen utratit nějaký prachy a pak sešrotovat auto - to je můj tip.
to sem udelal prachy mam na mame me to posila k brunovi ale nobevi se mi tam ,,otevrit dvere" skousel sem restartovat misi ale nic
Kacatulda: Prohledáš kancelář Pappalarda, vezmeš prachy a seženeš zbytek do těch 27500
Asi nemas 55 000
cus nejde mi zaplatit dluh Brunovi nechce me to pustit do dveri.netusim co stim.poradte diky
Zdar, mám problém po zaplacení Brunovi, hra se načítá, načítá, načítá...a nic...nějaký nápad?
Sem pekne nastvanej kvuli tomu co se stalo v Multiplayeru.
Představovali jste si někdy, jak by zněla Mafie 2 v němčině oproti češtině? :D
Čaute chci se zeptat jestly je nějáký save na ps3 na zatykače. Portože jsem nehorázdně líny je posbírat a je to jediná trofej od platinovky.
Jane ten vegas pack je jen balíček s oblečením a auty
Ahoj, stáhl jsem na xboxu vegas pack, kde to najdu abych to mohl hrát.. nemá tam v menu volnou hru žádnou.. poradte prosim Honza